Do Kutné Hory by mohla přijít Kristýna Forštová

1. únor 2010, 14:08

Kutná Hora - Druhé utkání zimní přípravy sehrály fotbalistky Sparty ČKD Kutná Hora. Stejně jako před týdnem se jim i v sobotu dařilo střelecky - soupeřky z Louňovic pod Blaníkem zatížily třemi góly. "A to jsme ještě třikrát nastřelili břevno," podotkl trenér Kutné Hory Radek Pařez.

Kutná Hora - Louňovice p. B. 3:1 (1:1)

"Ze hry jsme měli více než soupeřky," zdůraznil trenér Sparty ČKD Kutná Hora Radek Pařez. "Dost šancí jsme ještě neproměnili," dodal. Domácí hráčky se ujaly vedení v 5. min. brankou Podolákové, hosté pět minut před přestávkou srovnali na 1:1. "Po třech nádherných střelách Sovové, Jiříkové a Šourkové z dálky jsme trefili břevna," doplnil Radek Pařez.

Ve druhém poločase Kutnohorským zajistila vedení 2:1 hlavou po rohovém kopu Buřvalová a gólovou pojistku přidala z pokutového kopu Jiříková.

Kutná Hora zkoušela i Kristýnu Forštovou z Jestřábí Lhoty. "Tento tým nehraje žádnou soutěž, proto to zkouší s námi," vysvětlil trenér Radek Pařez, který v sestavě udělal proti minulému týdnu několik změn. "Chyběly studentky, rekreantky a podobně. Proto nastoupily některé jiné hráčky, než minule," naznačil. "Dáváme více branek než vloni v tomto období, rok práce je znát," uzavřel trenér Kutné Hory.

Další utkání fotbalistky Kutné Hory sehrají opět doma, v sobotu od 12.30 hodin budou na umělé trávě hostit SK Nusle.

Branky K. Hory: 5. Podoláková, 75. Buřvalová, 85. pok. kop Jiříková. Delegovaný rozhodčí Fidra se nedostavil, pískal Nagy. Kutná Hora: Kalašová - Havlíčková, Šourková, Viktorová, Černá - Buřvalová, Sovová, Horálková, Vašková - Podoláková, Vaníčková. Střídaly Jiříková, Forštová. Trenér Radek Pařez.