Dorostenci Sparty nezužitkovali převahu z prvního poločasu a nakonec remizovali

18. srpen 2013, 22:33
(aktualizováno: 18. srpen 2013, 22:33)

Kutná Hora - Ve druhém kole krajského přeboru starší dorostenci Sparty Kutná Hora hostili SK Rakovník. I když v zápase padlo deset branek, oba týmy si body nakonec podělily:

Kutná Hora - SK Rakovník 5:5 (4:3)

Kutnohorští starší dorostenci v základní sestavě bez Lindnera a Matějky, zato s Milanem Antošem v útoku začali zápas famózně. Na ukazateli svítila třetí minuta a domácí vedli 2:0, potom ještě dvě obrovské šance  Antoš nedal. Pod dojmem snadného vítězství Sparta povolila a do té doby bezradný soupeř dokázal srovnat na 2:2. Ještě jednou domácí o dva góly odskočili, ale i hosté přidal jeden gól a tak šli o poločase do kabin hráči za stavu 4:3.

Druhá půle, už ze strany domácích byla spíše o vůli, dobře hrající hosté dokázali vyrovnat na 4:4 a dokonce mohli jít do vedení ze dvou velkých příležitostí, ty však neproměnili a tak je znovu potrestal nejlepší hráč domácích Antoš. Už se zdálo, že domácí tři body vyválčí, když udělal chybu do té doby poměrně spolehlivý, nový gólman v bráně Kutné Hory Lenc. Míč mu vypadnul z rukou a dotírající útočník srovnal na 5:5.

"Z výsledku jsem zklamán, ale takhle je to spravedlivé, měli jsme rozhodnout v prvém poločase," shrnul zápas asistent Zdeněk Vrubel.

Branky K. Hory: Antoš 3, Šesták, Černohlávek. Kutná Hora: Lenc - Hanousek, Kruliš, Krombholz, Pudil, Michálek, Šesták, Hájek, Škrobák, Černohlávek, Antoš. Trenér Jan Meszároš.