Fotbalisté Suchdola ve středeční generálce remizovali s Vykání 1:1

5. srpen 2015, 21:12

Suchdol - Letní příprava Suchdola je u konce. Ještě než fotbalisté divizního nováčka v sobotu vyběhnou k prvnímu ostrému zápasu v Jablonci n. J., sehráli ve středu přátelský duel s nováčkem krajského přeboru - Čechií Vykáň.

Suchdol - Vykáň 1:1 (1:1)

Zpočátku to s domácím týmem nevypadalo vůbec zle. Brankář M. Kubát sice musel vytáhnout zakončení Šedivého, více nebezpečný byl ale Suchdol, který se také v 15. min. ujal vedení, když pěknou kombinační akci zakončil Kacafírek parádní finální přihrávkou za obranu a Vančura napsal gólovou tečku - 1:0. Jenže další příležitosti domácí nevyužili. Ve 25. min. se Kacafírek v koncovce ukvapil a změnou skóre neskončily ani závary před hostující bránou. To ve 32. min. hosté založili rychlý útok po levé straně, Dlouhý parádní přihrávkou našel Šedivého, který přesně trefil horní růžek domácí brány - 1:1.

Ve druhém poločase po prostřídání už hra drhla, hosté nakonec mohli rozhodnout o svém vítězství v samotném závěru. V 87. min. Šedivý z levé strany trefil vzdálenější tyč a proti dorážce L. Jarolíma se Kubát dokázal výborně přesunout a branku Dalečoreje rozhodčí neuznal pro ofsajd.

"Výsledek asi není podle našich představ, na druhou stranu prvních pětatřicet minut jsme hráli dobře," uvedl suchdolský trenér Radim Truksa a pokračoval: "Dostali jsme se do vedení a některé šance hlavně po spolupráci Bodláka s Berešem, kteří odehráli výborný první poločas, jsme nevyužili." Ve druhém poločase už hra přece jen vázla. "Po prostřídání to nebylo takové jako v prvním poločase, celkově bych řekl, že chyb, zbrklostí a nesehraností je tam strašně moc. Hru musíme trochu zklidnit, abychom byli více kompaktní. Máme na čem pracovat," přiznal kouč.

Branky: 15. Vančura - 32. Šedivý. Rozhodčí: Zoufalý - R. Pařez, Křivka. Bez karet. Diváků: 80. Suchdol I. pol.: M. Kubát - Bodlák, Růžička, Kubík, Nosek - Bereš, M. Černohlávek, Michálek. Hannich - Vančura - Kacafírek. Suchdol II. pol.: M. Kubát - Kubík (66. Růžička), Biško, Nosek, Hannich - Bereš (66. Kacafírtek), Bodlák, M. Černohlávek (66. Michálek), Dastych - Vančura, Plot. Trenér Radim Truksa. Vykáň: Liebert - Šplíchal, Kratochvíl, Stejskal - L. Jarolím, Malý - Beneš, Kočí, Dlouhý, Zíma - Šedivý. Střídali Kramář, Dalečorej, Leggeri.