Jarní premiéra se kutnohorským fotbalistkám v Lorci vůbec nepovedla

25. březen 2012, 22:05
(aktualizováno: 25. březen 2012, 22:05)

Kutná Hora - Start do jarní části III. ligy se fotbalistkám Sparty Kutná Hora nepovedl. V prvním poločase sice dokázaly vymazat dvoubrankový náskok Hradištka, ovšem to bylo z jejich strany všechno a svému tabulkovému sousedovi podlehli 5:2.

Kutná Hora - Hradištko 2:5 (2:2)

"První poločas byl z naší strany špatný," hlesl po zápase trenér kutnohorských žen Alexandr Nagy. "První střelu na bránu soupeře jsme vyslali ve 22. minutě," doplnil. Kutnohorská děvčata prohrávala 2:0, do přestávky ale stihla náskok hostujícího celku vymazat brankami Baranovičové a Buchtové. "Dopředu jsme se vůbec nedostávali," přiznal kouč a dodal: "Z naší strany to bylo hodně špatné."

Hradištko do Lorce dorazilo jen s devíti hráčkami, přesto druhý poločas ovládlo. "Přehráli nás, fyzicky jsme úplně odešli, našim holkám se vůbec nechtělo běhat," zlobil se kouč a dodal: "Nebyli jsme schopní si přihrát, podali jsme špatný výkon. Jsem z toho špatný."

Branky: 37. Baranovičová, 40. Buchtová - 11. Kánská, 27. Mydlochová, 72. Látrová, 76. Fuksová, 80. Musílková. Rozhodčí: Miloš Mojžíš, bez karet. Kutná Hora: Vaníčková (28. Hačková) - Strnadová (74. Forštová), Olivová, Viktorová, T. Prchalová - Vavřičková (50. Beranová), Buchtová, Baranovičová, Dibelková - Hačková (28. Vaníčková), A. Prchalová. Trenér Alexandr Nagy. Hradištko: Třískalová - Karlová, Látrová, Midlochová, Musílková, Chaloupková, Fuksová, Kánská, Pospíšilová.