Jarní premiéru Kácov zvládl, doma porazil Křivsoudov

24. březen 2024, 20:36

Kácov – Do jarní části I. B třídy, skupina D fotbalisté AFK Kácov vstoupili v neděli doma, kde přivítali FC Křivsoudov. Soupeře z posledního místa tabulky, na jehož hřišti na podzim vyhráli 5:0.

Kácov – Křivsoudov 3:0 (2:0)

Domácí se ujali vedení po standardní situaci, kterou dorazil Martin Svoboda, navíc Štěpán Štorch těsně před přestávkou přidal druhou branku. „Nebyl to bůhvíjaký fotbal, ale hru jsme měli pod kontrolou a doma získali tři body,“ shrnul zápas trenér Kácova Michal Veliký.

Branky: 16. M. Svoboda, 44. Š. Štorch, 81. Jícha. Rozhodčí: Blížil – Fíla, Žídek. ŽK: Hošta, Kmoch – Š. Vopěnka, Macháček, Toula. Diváků: 100. Kácov: Tlustý – Hošta, J. Petrů, Solnář, Peroutka (87. Blažek), M. Svoboda (66. Martin Zeman), Š. Štorch (56. Jícha), Michal Zeman (84. Vaník), L. Vebr, Cettl, V. Štorch (56. Jan Kmoch). Trenér Michal Veliký. Křivsoudov: Filip – Š. Vopěnka, Ptáček, Macháček, Štika, Vondrák (59. Štorc), Tulach (59. Dufek), F. Vopěnka, Toula, Fučík, Procházka. Trenér Petr Veselka.

1 Jesenice 14 9 0 0 3 35:17 29
2 Uhlířské Janovice 14 9 0 0 3 45:29 29
3 Říčany 14 9 0 0 3 35:21 29
4 Kácov 14 9 0 0 5 29:24 27
5 Sázava 14 8 0 0 6 36:21 24
6 Červené Janovice 14 7 0 0 5 38:38 23
7 Teplýšovice 14 6 0 0 5 30:26 21
8 Miřetice 14 6 0 0 6 31:27 20