Juniorka Čáslavi zvítězila v Červených Pečkách, trenér Stach nebyl s výkonem týmu spokojen

28. srpen 2012, 20:33
(aktualizováno: 28. srpen 2012, 20:37)

Červené Pečky – Fotbalisté čáslavské juniorky sehráli v úterý další přípravný zápas. Tentokráte zavítali svěřenci trenéra Jakuba Stacha do Červených Peček, které působí v I. A třídě.

Červené Pečky – Čáslav B 0:2 (0:0)

První půle zápasu byla skoupá na vyložené příležitosti. Za zmínku tak stojí pouze Váňův projektil ze dvaceti metrů a střela Krále, který míč napálil do tyče.

Na začátku druhého dějství mohli udeřit domácí. Vondrovu chybu v rozehrávce však dvěma skvělými zákroky napravil brankář Dastych. Hosté se nakonec prosadili až v závěru zápasu. V 75. minutě si Milan Kročák narazil balón s Kvíčalou a následnou zpětnou přihrávkou nalezl přesně hlavu francouzského útočníka Hippiase – 0:1. Definitivní podobu výsledku pak dal Zoufalý, jenž po sérii odrazů míče od domácích obránců uklidil balón do sítě – 0:2.

„Dneska jsme utrpěli vítězství,“ podotkl po utkání trenér čáslavské juniorky Jakub Stach a doplnil: „Našim hráčům chyběl pohyb a chuť do hry. Nestálo to za nic,“ mávl po zápase rukou Stach. „Sice jsme zátěž rozložili mezi více hráčů, ale utkání nakonec nesplnilo to, co jsem od něj očekával,“ uzavřel.

Branky: 75. Hippias, 88. Zoufalý.

Čáslav B: Dastych – Suk (60. Králik), Váňa (46. Brudný), M. Výborný (46. Vondra), J. Holík (J. Kročák) – Vajgl (46. Kvíčala), Zikmunda (46. Čerimi), Král (65. Zoufalý) – Zoufalý (46. M. Kročák), Špičák (46. Hippias), Hloušek (60. Mjartan). Trenér Jakub Stach