Kluci z Podolí se asi zalekli běhání a tak kutnohorské rezervě nadělili šest branek

4. srpen 2012, 20:04
(aktualizováno: 4. srpen 2012, 20:04)

Bílé Podolí - Další přípravné utkání fotbalového celku FC Bílé Podolí skončil vysokým vítězstvím. Odnesl to staronový účastník okresního přeboru - Sparta Kutná Hora B.

Bílé Podolí - Kutná Hora B 6:0 (2:0)

"První poločas celkem snese měřítko, s ním jsem byl spokojený. Dokud soupeř stačil běhat," hodnotil zápas trenér FC Bílé Podolí Bohuslav Šváb a navázal: "Ve druhém poločase hosté začali chybovat v rozehrávce a my jsme z jejich individuálních chyb vytěžili branky. S nasazením a bojovností jsem spokojený."

Fotbalisté FC Bílé Podolí měli v utkání i zvláštní motivaci. "Slíbil jsem jim nějaké běhání, pokud nevyhrají aspoň o tři branky," usmíval se Bohuslav Šváb. "Kluci to vzali za správný konec," dodal nakonec.

Branky: 34. Semínko, 36., 65. Jos. Fejfar, 54. Mužátko, 58., 82. Jelínek. B. Podolí: Nečas - J. Kraus, Semínko, D. Mužátko, Svoboda - Jos. Fejfar, Trpišovský, Zelený, Weilich - Šálený, Švadlenka. Střídali L. Toman, Jelínek. L. Štoček. Trenér Bohuslav Šváb.

Další zápas: Přelovice n. L. - B. Podolí (neděle od 17 hodin).