Kutnohorská rezerva živí naději na záchranu, přivezla tři body ze Sadské!

3. květen 2014, 19:21
(aktualizováno: 3. květen 2014, 19:21)

Sadská - Po domácí prohře se Sokolčí trenér Sparty Kutná Hora B Pavel Dvořák naznačoval, že soupeřem jeho týmu jsou zejména mužstva z dolní poloviny tabulky I. B třídy - skupina C. A na jeho slova došla v sobotu, fotbalisté Sparty B zvítězili v Sadské 2:1!

Sadská - Kutná Hora B 1:2 (1:1)

"To jsou zlaté body!" netajil radost trenér Kutné Hory B Pavel Dvořák a připomněl: "Říkal jsem, že se musíme soustředit na soupeře jako Ratboř, Býchory a Milovice. Tyto týmy musíme porazit."

Samotný zápas v Sadské kouč označil jako vyrovnaný. "Chvílemi jsme měli více ze hry, hlavně ve druhé půli. Hra byla bojovná," uvedl kouč. Kratochvíl ještě v prvním poločase srovnal na 1:1 a o třech bodech pro hosty rozhodl Pavel Král z trestkého kopu. "Asi pět minut před koncem," ulevil si kouč.

Branky K. Hory: Kratochvíl, Král. K. Hora B: Stoupa - O. Nedvěd, O. Pudil, Krupička, Kratochvíl, Fajfr, Král, F. Nedvěd (70. Vlach), Jarkuliš, Kopecký, Hulman. Trenér Pavel Dvořák.