Kutnohorské béčko nemělo nárok

3. září 2009, 22:59

Čáslav - Čtvrteční odpoledne ve Vodrantech patřilo mistrovským zápasům týmů mladších minižáků. Jako první proti sobě nastoupil FC Zenit Čáslav A a Sparta ČKD Kutná Hora B. Domácí nenechali nikoho na pochybách, že to budou oni, kdo si připíše tři body do tabulky okresního přeboru.

Čáslav A - K. Hora B 11:1 (8:0)

Čáslavští se od první minuty usadili na kutnohorské polovině a pravidelně překonávali brankáře Kislingera. Čáslavský gólman prakticky celý první poločas odpočíval, zasahovat musel jen v 10. min. při trestném kopu Hirka.

Druhý poločas byl přece jen vyrovnanější, jenže ve 28. min. Kislinger vyrazil pokutový kop Šejvla, který stihl doběhnout a zvýšit na 9:0. Kutnohorští se radosti ze vstřelené branky dočkali až ve 44. min., když před čáslavskou bránou zůstal osamocený Šimon.

Branky: 4., 8., 28. Šejvl, 5., 12., 17., 37., 47. Bašek, 6. vlastní, 16., 18. Miláček - 44. Šimon. Rozhodčí: František Onderka. Čáslav A: Beran - Holub, Kořínek, Plecháč - Altmann, Bašek - Střílek, Šejvl (Vávra, Miláček, Novák, Schovanec). K. Hora B: Kislinger - Krkoš, Hirko, Zachariáš - Fidra, Vavřina - Šimon, Závodský (Recchioni, Javůrek, Batelka).