Malešov ladil formu před prvním mistrákem

20. srpen 2009, 08:26

Malešov - Starší dorost Sparty ČKD Kutná Hora doplněný o několik hráčů B týmu sehrál ve středu přátelské utkání na perfektně připraveném hřišti s domácím A týmem mužů SK Malešov.

Malešov A - Kutná Hora st. dorost 1:1 (0:0)

První střelu zápasu vyslal ve 4. min. Bukovič , ale mířil vedle. Stejně tak dopadla v 8. min. i střela hostujícího Kavalíra. Ve 13. min. vyzkoušel pozornost domácího brankáře Bednáře kutnohorský L. Menšík, ale brankář míč chytil. V 15. min. výborně pálil Kavalír, ale byl z toho pouze roh. Po jeho rozehrání to zkoušel R. Dastych, ale netrefil branku. Ve 20. min. dobře střílel domácí Klečák, ale i s jeho střelou si brankář Dastych poradil. Další pokusy hostujícího Zemana nebo domácího L. Lupínka zůstaly nevyužity. Ve 32. min. domácí zahrávali trestný kop. Míč si postavil Klečák a trefil břevno hostující branky. Ve 40. min. předvedli hosté pěknou kombinaci. Zeman narazil míč Nekolovi, ale ten mířil těsně vedle. Stejný hráč to o chvíli později ukusil znovu, ale jen do náruče brankáře. Ve 43. min. musel nejdřív po trestnému kopu domácích zasahovat Dastych. O minutu později pálil tvrdě L. Lupínek a míč zastavilo břevno. Poslední šanci poločasu měl hostující Zeman, ale nedal tak se šlo do kabiny za poločasových 0:0.

Druhý poločas začali hned domácí aktivněji. Nejdřív hlavičkoval do náruče brankáře domácí Kalfiřt a potom mířil vedle Klečák. V 52. min. dobře pálil Hála, ale Dastych míč ukryl. V 56. min. kopali domácí trestný kop , ale míč brankář vyrazil. V 59. min. centroval do vápna domácí Zajíc, na balón si dobře naběhl L. Lupínek a hlavou otevřel skóre - 1:0. V 66. min. kopali hosté roh. Po něm hlavičkoval do tyče J. Kratochvíl. Odražený míč se dostal ke stejnému hráči, ale dorážka šla vedle. V 68. min. po dlouhém výkopu domácího brankáře Moce se dostal do brejku L. Lupínek, ale nedal. V 69. min. musel naopak zasahovat domácí brankář Moc, ale nadvakrát si se střelou Růžičky poradil. V 71. min. pěknou akci začal R. Dastych, nahrál Kavalírovi, který mu perfektně vrátil přihrávku na hranici vápna. Bohužel špatné zpracování míče znamenalo nevyužití této šance. V 80 . min. Rumpli poslal krásný míč do vápna Kavalírovi. Ten si obhodil brankáře, který ho zastavil za cenu faulu a tak hosté kopali penaltu. Míč si postavil Bareš a proměnil - 1:1. Domácí se snažili o druhou branku a tak v závěru hlavičkoval vedle Bukovič a v 89. min. trefil břevno ještě domácí Klečák. Další branka ale již nepadla a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1.

Branky: 59. L. Lupínek - 80. pok. kop Bareš. Rozhodčí: M. Lenc. Malešov: Bednář (45. M. Moc) - Mrňák, Vokoun, Barenčík, Bukovič, Zajíc, Prášek, Černý, T. Lupínek, L. Lupínek, Klečák. Střídali Hála, Novotný, Kalfiřt. Trenér František Klečák. K. Hora dorost: V. Dastych - Kraus, Bareš, Koubek, Vonšovský, Nekola, Papoušek, R. Dastych, L. Menšík, Zeman, Kavalír. Střídali Rumpli, J. Kratochvíl, Růžička, M. Kratochvíl. Trenér Bohuslav Šváb.