Mladší dorostenci trenéra nepřesvědčili

17. srpen 2009, 16:11

Kutná Hora - Mladší dorostenci Sparty ČKD Kutná Hora v neděli sehráli první domácí zápas krajského přeboru. Po výhře v Čelákovicích tentokrát na soupeře nestačili a odešli ze hřiště poraženi.

K. Hora - SK Kladno B 1:2 (0:2)

Po vzájemném oťukávání obou týmů měli hosté šanci ve 21. min.: Míč však po zásahu domácího hráče skončil naštěstí na tyči. Ve 25. min. se ale hosté již dočkali. Po rychlém útoku a přihrávkou mezi obránce šel sám na branku kladenský Šťástka a skóroval - 0:1. Další branka padla ve 33. min.: V závaru před domácí brankou fauloval Štefl a hosté z penalty zvýšili na 0:2. Snížit mohl o chvíli později Koubek, ale střela z pětadvaceti metrů šla vedle.

Druhý poločas začal šancí domácích. Marek poslal centr do vápna, kde se ocitl M. Rezler, ale míč si špatně zpracoval a obrana stačila odvrátit do bezpečí. Ve 44. min. střílel po přihrávce Koubka velmi nebezpečně Křížek, ale míč šel těsně vedle. M. Rezler měl v 65. min. opět obrovskou příležitost snížit, ale netrefil prázdnou branku. Hned o minutu později pálil Marek, ale pouze do tyče kladenské branky. Domácí se dočkali v 73. min.: Marek rozjel rychlý protiútok a nahrál M. Rezlerovi před prázdnou branku - 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, ale to se jim již nepovedlo a tak si hosté odvezli z Kutné Hory zaslouženou výhru.

Trenér Kutné Hory Miroslav Rumpli: "Dnes nejsem vůbec spokojený. Někteří hráči vůbec neplnili jasně stanovené úkoly a podle toho vypadala hra. S tímto přístupem bychom nemohli vůbec hrát a tak věřím, že si to hráči uvědomí a hned v dalším zápase mě o tom přesvědčí. Pochvalu si dnes zaslouží jenom Dušek a Wasserbauer."

Branka K. Hory: M. Rezler. Rozhodčí: Michal - Ledvina, Pařez. Kutná Hora: Mičo - Dušek, P. Rezler, Štefl (35. Poklop), Wasserbauer, Koubek, Pospíšil, Křížek, T. Menšík, R. Menšík (40. M. Rezler), Marek. Trenér Miroslav Rumpli. Kladno B: Obrcián - Jurek, Kubelka, Štoncner, Volman, Hejda, Nachtigal, Zelenka, Šťástka, Stokl (40. Stočes), Krampera.