Od rezervy Slavie dostali pět gólů

29. srpen 2009, 12:38

Čáslav - Starší žáci FC Zenit Čáslav v dalším divizním kole v sobotu dopoledne přivítali rezervu SK Slavia Praha. I když se v prvním poločase celkem drželi a vypracovali si náznaky příležitostí ke skórování, hosté si tři body pohlídali a ve druhém poločase hřiště úplně ovládli.

Čáslav - Slavia B 0:5 (0:1)

Slavia si od první minuty vynutila územní převahu, ze které vytěžila několik rohových kopů a střelu Fotra, která z dobrého místa naštěstí pro domácí minula bránu. Připomněli se i Čáslavští, ovšem centr Dospěla, ani hlavička Marka po rohovém kopu gólem neskončily. V 17. min. se musel pořádně natáhnout domácí gólman Kristek při ráně Pecháčka. Ve 20. min. propadl míč z rohu k Smutnému, jenže skóre se měnilo na druhé straně, když rohový kop Kozla prošla malým vápnem a Broukal pohodlně balón doklepl do sítě - 0:1.

Po změně stran hru plně ovládli hosté, kteří Čáslav k ničemu nepustili a přidali další branky. Vender ještě téměř z malého vápna hlavičkou netrefil, ovšem v 51. min. sražený centr Kozla z levé strany skončil nešťastně v síti - 0:2. V 63. min. Pecháček uklidil odražený míč po rohovém kopu přesně k tyči a v 69. min. hosté zvýšili už na 0:4, když Fotrův nastřelený míč z pravé strany prošel až k Madejovi. V první minutě nastavení Kodr lehce tečoval další roh a stanovil konečný výsledek na 0:5.

"Slavia podala skvělý výkon, vyhrála zaslouženě," přiznal čáslavský trenér Milan Miklušičák a pokračoval: "Ve Slavii pracují na jiné úrovni, týmy mají po ročnících. My máme v létě k dispozici třináct kluků, nějak to dáme dohromady a pak zaostáváme. Co bychom přes léto měli mít natrénováno, doháníme teď a na hřišti to je vidět. Slavia byla v pohybu, všude dříve než my. Můžeme být ještě rádi, že to skončilo jen 5:0."

Branky: 25. Broukal, 51. Kozel, 63. Pecháček, 69. Madej, 70.+1 Kodr. Rozhodčí: Svoboda - Ledvina, Onderka. ŽK: Smutný - Adaev. Diváků: 70. Čáslav: Kristek - Macháček, Kareš, Všetečka, Havránek (45. Zoufalý) - Dospěl, J. Goliáš, Jungwirth, Kořínek - Marek (45. Pipek), Smutný (66. Jelínek). Trenér Milan Miklušičák. Slavia B: Herman - Vender (56. Volf), Broukal, Lang, Kozel (59. Nadri) - Routek (53. Madej), Jakimič (48. Adaev), Pecháček, Kocourek (48. Veselý) - Kodr, Fotr. Trenér Pavel Vyhnal.