Peter Mráz v Kladně

28. červen 2009, 14:49

Kladno - Kladenský ligový celek má za sebou první utkání letní přípravy. Na Velké Dobré vyhrál při oslavách výročí domácího klubu nad účastníkem Oblastního přeboru 5:1. Trenéři vystřídali dvě kompletní jedenáctky.

Velká Dobrá - SK Kladno 1:5 (0:2)

Do kladenské sestavy se dostali i všichni hráči, kteří začali v týdnu s týmem trénovat a snaží se prosadit do ligového kádru. V prvním poločase to byli obránci Broschinský a Mráz a záložník Moravec, ve druhém záložník Jacken a útočník Dvořák. A také hráči z béčka Samek, Mašanský a Zeze.

Soupeř se držel především prvním poločase, druhý gól dostal až krátce před koncem. Po změně stran už mělo Kladno více ze hry i kvůli tomu, že domácí odpadli fyzicky.

Branky Kladna: Strnad, Mašanský, Kabele, Cigánek, Hlava. Kladno - 1. poločas: Tesař - Broschinský, Mráz, Beneš, Hajník - Moravec, Strnad, Holub, Zoubele - Šilhan, Mašanský. Kladno - 2. poločas: Kostolanský - Kabele, Dubský, Samek, Chalupa - Jacken, Hlava, Zeze, Cigánek - Zachariáš, Dvořák.