Podolské kobylky přivezly všechny body ze hřiště Městce Králové!

7. říjen 2018, 19:55

Městec Králové - O další body do tabulky I. B třídy, skupina C jeli fotbalisté FC Bílé Podolí bojovat v neděli na hřiště Městce Králové. Podolští měli před utkáním na devátém místě tabulky devět bodů, jejich nedělní soupeř získal z dosavadních šest kol o jeden bod méně:

Městec Králové - Bílé Podolí 0:2 (0:0)

"Zápas nás v Městci Králové strašně bolel, klukům ale musím poděkovat. Neuhnuli v žádném souboji, i když sami jsme také trochu rozdali," předeslal trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb. Hosté se dostali do vedení po přestávce: Jos. Fejfar hledal před bránou Weinlicha, který ale míč netrefil. Ovšem za ním stál ještě Čakovský, který ho uklidil do sítě - 0:1. "Domácí měli problémy s naší zataženou obranou, v 90. minutě dostal Pulkert průnikovou přihrávku, šel sám na bránu, obešel brankáře a do prázdné brány dal na 0:2. A byl klid," dodal k druhému poločasu kouč.

Branky: 57. Čakovský, 90. Pulkert. Rozhodčí: Kosina - Kinčl, Holý. ŽK: Vocásek, Blažek, Jizba - R. Toman ml., T. Švadlenka, Jos. Fejfar, Skala, Čakovský, Jelínek. Diváků: 151. M. Králové: Chrastný - Hradečný, Štok, Táborský, Vocásek, Poděbradský, Velenský, Král (52. Jizba), Janouch (66. Libánský), Čerovský, Blažek. Trenér Milan Švábenský. B. Podolí: Dastych - R. Toman ml., Šálený, T. Švadlenka, Jan Spáčil - Jos. Fejfar, Skala, Pulkert, Čakovský - Jelínek, Weinlich (90. Kachmarskyy). Trenér Bohuslav Šváb.