Podolské Kobylky inkasovaly od fotbalistů Sadské pět branek!

3. červen 2017, 18:45

Sadská - Fotbalisté Bílého Podolí v dalším kole I. B třídy sk. C zavítali do Sadské. Na hřišti týmu z horních pater tabulky svěřenci trenéra Bohuslava Švába vyhořeli, když prohráli vysoko 0:5.

Sadská - Bílé Podolí 5:0 (1:0)

Trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb nebyl s utkáním spokojen: „Ani se mi nechce k zápasu moc mluvit. Není to tím, že bychom na domácí nestačili fyzicky. Propadli jsme ale po hrozných chybách,“ kroutil hlavou.

První poločas ještě snese měřítko. Vytvořili jsme si pološance. Bohužel jsme je zakončovali jako mladší žáci. Branku jsme dostali takovou, že to se ani v přípravce nevidí,“ litoval.

„Na začátku druhého poločasu jsme hned inkasovali na dva nula a bylo po nás,“ konstatoval Bohuslav Šváb a pokračoval: „Domácí pak šli dvakrát sami na bránu a pátý gól jsme inkasovali z penalty. Ze zápasu nemám vůbec dobrý pocit,“ uzavřel zklamaně.

Branky: 17. Svoboda, 54. Plot, 48. a 61. Lukavec, 83. Dvořák pok. kop.

Rozhodčí: Brožek – Asník, Brda. Žluté karty: Hubáček (S). Diváků: 50.

Sadská: Šaroch – Havlík, Kreische, Janiga, Plot (73. Dvořák), Fér, Svoboda, Melíšek, Lukavec, Cempírek (80. J. Cempírek), Hubáček. Trenér Milan Svoboda.

Bílé Podolí: Skokan – Vamberský (25. Vítek), Šálený, Šváb, Fejfar – Pulkert, Netáhlo, Čakovský (67. Weinlich), Hájek – Kupka, Švadlenka. Trenér Bohuslav Šváb.