Pohárový zápas ve Zruči nad Sázavou dospěl až k penaltové zápletce

15. září 2010, 21:09
(aktualizováno: 15. září 2010, 22:35)

Kutnohorsko - Pohár OFS Kutná Hora měl v programu ve středu několik dalších zápasů v různých věkových kategoriích. Největší drama se odehrálo na hřišti zručské Jiskry: Domácí remizovali v řádné hrací době s Malešovem 4:4 a zvítězili až na pokutové kopy.

Křesetice - Malín 2:3 (1:2)

Na křesetickém pažitu se ujali vedení hosté, když Vala zamířil z trestného kopu přesně - 0:1. Ve 30. min. povedenou domácí akci zakončil Brotánek, přesto do kabin odcházeli spokojenější Malínští - Vrba se těsně před přestávkou postaral o druhou branku - 1:2. Na začátku druhého poločasu měli trochu herně navrch hosté, ovšem domácím se podařilo srovnat, když pěkný pas Rajdla jemnou tečí hlavou usměrnil k tyči Nevole - 2:2. Když už zápas spěl k remízovému konci, unikl po levé straně Vala, a ostrou přízemní přihrávkou do malého vápna vybídl ke skórování Hylského - 2:3.

Branky: 30. Brotánek, 68. Nevole - 14. Vala, 44. Vrba, 90. Hylský. Rozhodčí: Jaroslav Rynda, bez karet. Křesetice: Černovský - Hruška, Suchorebský (46. Rajdl), Vonšovský, Vlasák - T. Mrázek, Šafránek, D. Bláha, Brotánek - Nevole, Martínek. Malín: Opasek - Bartůněk, Poklop, Dušek, Husa (46. Vác. Procházka) - Hylský, L. Kraus, P. Kraus, Vrba - Třískala, Vala.

Pohárové výsledky

Dospělí - skupina A
Červené Janovice - Nepoměřice 6:3 (1:2), Vavřina 4, Bouma, Nováček - Nouzák, Linek 2. Zruč n. S. - Malešov 4:4 (1:2, pok. kopy 6:5), Cudlín 2, Koudela 2 (rozhodující penalta Smutný) - T. Lupínek 2, Jan Rak, J. Rejthárek.

Dospělí - skupina B
Hlízov - Záboří n. L. 2:3 (1:3), Strnad, Pertíček - Kofroň 2, Cimr. Křesetice - Malín 2:3 (1:2) - bližší informace.

Pohár - Starší přípravka
Č. Janovice - U. Janovice 1:3 (0:2, 1:0, 0:1), Adamec - Šotka, G. Čermák 2. Zruč n. S. - N. Dvory 6:0, J. Arnolt 3, J. Beznoska 3.