Přes jednoznačnou výhru na Kaňku čáslavské ženy své trenéry neuspokojily

18. duben 2011, 10:52
(aktualizováno: 18. duben 2011, 10:52)

Kaňk - Sobotní odpoledne si zpestřily kaňkovské a čáslavské ženy vzájemným přípravným fotbalovým utkáním. Celé utkaní se hrálo pod taktovou hostujícího celku, převážně na polovině domácích.

Kaňk - Čáslav 0:5 (0:3)

Stav skóre se změnil až po pětadvaceti minutách hry, kdy se ve skrumáži hráček nejlépe zorientovala Havlíčková 0:1. Ani to však nedalo hostujícímu týmu klid ve hře. Zcela jasnou převahu hry nedokázaly ženy využít a to buď špatnou finální přihrávkou, nebo nepřesným zakončením, případně jim gólové situace stačil pokrýt domácí gólman - jediný hrající muž na hřišti. Domácí se dostávali na půlku soupeřek jen za cenu dlouhých výkopů gólmana přes půlku hřiště. Vzhledem k tomu, že zakončení hostujícího celku bylo víc než žalostné, bylo skóre po polovině hry  zásluhou dvou brankami Pohlové "jen" 0:3.

Druhá půle byla přehlídkou bezmocnosti hostujícího celku, kdy ani z nejvyloženějších situací nebyly hráčky schopny trefit branku nebo jejich střely šly gólmanovi přímo do náruče. "Přizpůsobili jsme se stylu hry domácích, naše hráčky působily těžkopádně, bez rychlosti, bez nápadu a přesto, že jsme vyhráli 5:0, takovýto výsledek je toho důkazem. Družstvo po středečním excelentním výkonu s juniorkou  Hradce Králové propadlo, a i když byly jakési náznaky fotbalovosti, zejména v druhém poločase, jako celek  nás zklamalo," uvedli čáslavští trenéři.

Branky: Pohlová 2, Havlíčková, Veselá, Vlachová. Čáslav: Veselá - Vítková, Podhorová, Brandejská, Nezbedová - Vlachová, Veselá, Buřvalová, Havlíčková (Štěpánová) - Pešoutová (Kořínková), Pohlová. Trenéři Ducheček, Vaněček.