Rozlučka fotbalistům Jiskry zhořkla, v dohrávce inkasovali deset gólů!

24. listopad 2012, 16:33
(aktualizováno: 24. listopad 2012, 20:38)

Zruč nad Sázavou - Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou v sobotu dohrávali zápas 10. kola I. B třídy - skupina D. A nejen že ani v posledním duelu podzimu nepoznali radost z vítězství, inkasovali deset branek.

Zruč n. S. - Kunice B 3:10 (2:2)

Zápas přitom debaklu nic nenasvědčoval. "Až do 60. minuty to vypadalo na výborný fotbal," hlesl zručský trenér Michal Váňa. "Jenže pak se to sesypalo jak domeček z karet. Začal nám tam padat jeden gól za druhým, všechno bylo špatně," mávnul rukou.

Už ve třetí minutě se Zručští ujali vedení po brance Tomáše Loudy, na kterou dokázal soupeř odpovědět hned po dvou minutách. Do přestávky Jiskra srovnala na 2:2 a po změně stran v 50. min. i na 3:3. "Čtvrtou branku jsme dostali po minutě, to ještě pořád šlo. I za stavu 3:5 byla na našich hráčích vidět chuť poprat se s výsledkem, ale po šesté brankce zklopili hlavy, přestali bojovat a rezignovali. Zápas odevzdali a zklamali mě, naše rozlučka mi dneska zhořkla. Kluci dostali deset gólů, mají o čem přemýšlet. Musí se vrhnout do zimní přípravy a něco s tím udělat," uzavřel Michal Váňa.

Branky Zruče: T. Louda, Cudlín, Matouš. Zruč n. S.: Hromas - Hájek, Musil, Jouza, Z. Louda - Zeman, Janda, Matouš, T. Louda (29. Brož) - Cudlín (70. J. Váňa), Koudela. Trenér Michal Váňa.