Souboj dvou předních celků ČFL v Čáslavi nakonec skončil dělbou bodů

9. březen 2014, 16:36
(aktualizováno: 9. březen 2014, 17:30)

Čáslav - Jarní část ČFL pro fotbalisty FK Čáslav začala v neděli. Na svém hřišti Pod Hrádkem přivítali třetí tým tabulky, SK Viktorie Jirny. Kromě Habbara a Hoffmanna domácí trenér Jan Kmoch nemohl do zápasu nasadit Petra Kunáška, který se poranil v práci.

Čáslav - Jirny 1:1 (0:0)

První poločas fotbalové zábavy příliš nenabídl. Pozorné obrany soupeře do žádnách vážnějších šancí nepouštěly, hosté se k ohrožení Antošíka dostali ve 20. min., Križan ho ale křižnou střelou po zemi nepřekvapil.

Druhý poločas už přinesl přece jen více vzruchu. Kincl z trestného kopu z dobrého místa pálil jen do zdi, na druhé straně nadějný průnik Pokorného skončil v pokutovém území. V 75. min. Dolejš vysunul Mandulu, před kterým míč sebral gólman Štěpnička. V 77. min. po Dolejšově centru se gólman Štěpnička srazil s vlastním hráčem, Mandula mířil do prázdné brány a Melechovský míč usměrnil do sítě. Asistent rozhodčího nejprve signalizoval ofsajd, hlavní ale branku nakonec uznal - 1:0. Domácí ale vedení ztratili v 84. min.: Mbah přetáhl centr z pravé strany a Križan nádhernou střelou bez přípravy srovnal na konečných 1:1.

Branky: 77. Melechovský - 84. Mbah. Rozhodčí: Jan Váňa - Severýn, Koval. ŽK: Szabo, Šašek. Diváků: 378. Čáslav: Antošík - Šandera, Karal, Rendla, D. Fikejz - Dolejš, Pokorný, Abena, Melechovský - Ujec (62. Mandula) - Ojini. Trenér Jan Kmoch. Jirny: Štěpnička - Parys (57. M. Mbah), Kejha, Stehlík, Hájek - Vandas (72. Jandzik), T. Dubský, Szabo, Križan - Bukač (38. Beran, 81. Šašek), Kincl (86. T. Mbah). Trenér Josef Jícha.