Tupadelští jsou nakonec rádi, že alespoň vyrovnali na 2:2

21. srpen 2010, 19:46
(aktualizováno: 21. srpen 2010, 19:46)

Milovice - Fotbalisté Star Tupadly zahájili nový ročník I. B třídy zápasem v Milovicích. Po remíze 2:2 získali jeden plusový bod, který ovšem trenéra Stanislava Krajíčka příliš nenadchl. "Mohly být tři," hlesl po zápase.

Milovice - Tupadly 2:2 (0:1)

"Spokojení nejsme, měli jsme na tři body. Bohužel jsme to nedokázali," litoval trenér Tupadel Stanislav Krajíček. Hosté vedli od 15. minuty. "Bohužel jsme náskok nepotvrdili a šance nedali, naopak domácí otočili stav na 2:1. V 76. minutě jsme vyrovnali, tak jsme nakonec spokojení alespoň za bod," shrnul zápas tupadelský kouč.

Branky Tupadel: 5. J. Holík, 76. Chvátal. Tupadly: Petr Kavánek - Průcha, Píška, Štainer, Šveřepa - Kruml (70. Daru), Semrád (65. Chvátal), Drbohlav, J. Holík - Král, Jos. Kavánek (40. Čmakal). Trenér Stanislav Krajíček.