Tupadly potvrdily dobrý výkon z Milovic a v Potěhách porazily Lysou nad Labem

29. srpen 2010, 20:35
(aktualizováno: 29. srpen 2010, 20:35)

Potěhy - Tupadly sehrály druhé utkání I. B třídy - skupina C venku. Tentokrát ale v domácím azylu v Potěhách, jejich hřiště bylo totiž podmočené. Tupadelští se s nepříjemnou situací vyrovnali skvěle, Lysou nad Labem porazili 3:1.

Tupadly - Lysá n. L. 3:1 (1:1)

Po remíze v Milovicích 2:2 si připsali premiérové vítězství a do nového ročníku soutěže tak vykročili pravou nohou. "Potvrdili jsme výkon z Milovic, je to dobré," usmíval se tupadelský trenér Stanislav Krajíček. Do střelecké listiny se premiérovým gólem v Tupadlech zapsal Pavel Král po přihrávce Jana Holíka. "Po dvaceti minutách jsme přestali kombinovat, což soupeř potrestal ve 37. minutě gólem po rohovém kopu a závaru před brankářem, kterému míč vypadl z ruky," upozornil trenér. V 65. min. Chvátal vrátil vedení na stranu domácích a vítězství pečetil v 80. minutě z pokutového kopu Průcha. "To už ale hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů, svou nedisciplinovaností se připravili o body, byli opravdu lepší," připustil Stanislav Krajíček.

Branky Tupadel: 5. P. Král, 65. Chvátal, 80. pok. kop Průcha. Tupadly: Petr Kavánek - Průcha, Píška, Štainer, Šveřepa - Kruml (75. R. Krajíček), J. Holík (60. Semrád), Drbohlav, Chvátal - P. Král (85. Daru), Jos. Kavánek. Trenér Stanislav Krajíček.