Villa Romantica
Reklama

Týmy fotbalového klubu Sparta Kutná Hora sehrají několik utkání

26. září 2020, 07:06

Kutná Hora - Týmy fotbalového klubu Sparta Kutná Hora o víkendu sehrají mistrovská utkání:

Sobota 26. září 2020:
10.00 OP Starší přípravky: Kutná Hora A - turnaj Kutná Hora (soupeři Čáslav B, Chotusice, Malešov)
10.00 OP Starší přípravky: Kutná Hora B - turnaj Hlízov (soupeři Hlízov, Sázava)
10.15 KP Starší dorost: Sokol Hostouň - Kutná Hora
10.30 OP Ml. žáci: Sokol Malín - Kutná Hora B
12.30 KP Mladší dorost: Sokol Hostouň - Kutná Hora
15.30 OP mužů: SK Církvice - Kutná Hora B

Neděle 27. září 2020:
10.00 Mladší přípravky: Mladší přípravka - turnaj Kutná Hora (soupeři: Suchdol, Uhlířské Janovice, Chotusice)
10.15 KP starších žáků: SK Vyžlovka - Kutná Hora
11.55 KP mladších žáků: SK Vyžlovka - Kutná Hora A
15.30 Divize C: SK Benátky nad Jizerou - Kutná Hora A

Pondělí 28. září 2020:
10.15 KP Starší dorost: Kutná Hora - Povltavská FA
12.30 KP Mladší dorost:  Kutná Hora - Povltavská FA
16.30 Divize C - ženy: SK Starý Mateřov - Kutná Hora

tz
AVE_CZ
Reklama
Týmy fotbalového klubu Sparta Kutná Hora sehrají několik utkání

Týmy fotbalového klubu Sparta Kutná Hora sehrají několik utkání

26. září 2020

Kutná Hora - Týmy fotbalového klubu Sparta Kutná Hora o víkendu sehrají mistrovská utkání:

Sobota 26. září 2020:
10.00 OP Starší přípravky: Kutná Hora A - turnaj Kutná Hora (soupeři Čáslav B, Chotusice, Malešov)
10.00 OP Starší přípravky: Kutná Hora B - turnaj Hlízov (soupeři Hlízov, Sázava)
10.15 KP Starší dorost: Sokol Hostouň - Kutná Hora
10.30 OP Ml. žáci: Sokol Malín - Kutná Hora B
12.30 KP Mladší dorost: Sokol Hostouň - Kutná Hora
15.30 OP mužů: SK Církvice - Kutná Hora B

Neděle 27. září 2020:
10.00 Mladší přípravky: Mladší přípravka - turnaj Kutná Hora (soupeři: Suchdol, Uhlířské Janovice, Chotusice)
10.15 KP starších žáků: SK Vyžlovka - Kutná Hora
11.55 KP mladších žáků: SK Vyžlovka - Kutná Hora A
15.30 Divize C: SK Benátky nad Jizerou - Kutná Hora A

Pondělí 28. září 2020:
10.15 KP Starší dorost: Kutná Hora - Povltavská FA
12.30 KP Mladší dorost:  Kutná Hora - Povltavská FA
16.30 Divize C - ženy: SK Starý Mateřov - Kutná Hora

tz