Uhlíři doma odevzdali všechny body fotbalistům z Týnce nad Sázavou

30. duben 2016, 20:28

Uhlířské Janovice - 19. kolo I. B třídy, skupina D fotbalistům FK Uhlířské Janovice body nepřineslo. Na domácím hřišti je odevzdali soupeři z Týnce n. S.:

U. Janovice - Týnec n. S. 3:4 (1:0)

V prvním poločase ale měli k vítězství nakročeno spíše domácí. "První poločas byl u obou stran nemastný - neslaný, branku jsme dali ze standardky," popisoval první půli trenér U. Janovic Radek Förster. "Ve druhém poločasu hosté výsledek otočili, musím říci, že byli lepší," přiznal kouč a dodal: "My jsme začali hrát až za stavu 2:4." Zápas nakonec skončil prohrou uhlířů o jeden gól. "Na vyrovnání tam ještě šance docela byla, po menším závaru. Bohužel to tam nespadlo," uzavřel Radek Förster.

Branky: 8. Jelínek, 86., 90. N. Marek - 55., 87. Stejskal, 73. Skála, 80. vlastní (Černík). Rozhodčí: Stádník - V. Sandev, P. Sandev. ŽK: P. Boubín. Diváků: 105. U. Janovice: Hromádka - Černík, T. Kulhánek, Bureš, P. Boubín - Dotlačil (64. Veliký), Randlíszek, Strnad (79. N. Marek), M. Svoboda - Jelínek, R. Tancer (70. Srba). Trenér Radek Förster. Týnec n. S.: Vašák - Petrášek (46. Souček), Kavoň, Orsák, Horký, Skála, Stejskal, Hašek (76. Linhart), F. Kopta, D. Kopta, Radačovský (80. Vavrek). Trenér Radek Skála.

1 Divišov 18 13 1 2 2 56:21 43
2 Říčany 18 13 1 1 3 62:18 42
3 Vestec 18 12 1 0 5 61:38 38
4 Teplýšovice 19 8 4 3 4 48:29 35
5 Zvole 19 11 1 0 7 43:40 35
6 Týnec n. S. 19 10 1 1 7 48:42 33
7 Zruč n. S. 19 8 2 2 7 55:35 30
8 Průhonice 19 7 2 3 7 41:30 28