V sobotním pouťovém turnaji v malé kopané zvítězil domácí Výběr Suchdola

17. červenec 2011, 10:30
(aktualizováno: 18. červenec 2011, 09:55)

Suchdol - V rámci sobotního pouťového dne se na fotbalovém hřišti Sokola Suchdol uskutečnil čtvrtý ročník turnaje v malé kopané. Za účasti čtyř družstev se hrálo na zmenšeném hřišti 7+1 s hrací dobou dvakrát pět minut.

Ve finále Výběr Suchdola porzil Soču Suchdol 5:2 a v souboji o třetí místo si Stará garda Ratboře poradila s Partou Hic 5:3.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jan Hebr (Výběr Suchdola), nejlepším hráčem Josef Benc (Stará garda Ratboře), nejlepší střelec Gembický (Soča Suchdol) a osobností turnaje se stal Bedřich Franc. Do zápasů nastoupil jako nejstarší hráč Jiří Povejšil (Parta Hic). Pořadatelé vyhlásili i nejlepšího rozhodčího - Josefa Trnku.

"Nejlepší střelec Gembický dal čtyři góly stejně jako nejlepší hráč Benc," upřesnil Radek Pařez.

Sestava vítězného Výběru Suchdol: Jan Hebr - Radek Pařez, Jan Krejča, David Linhart, Tomáš Vojtíšek, Bedřich Franc, Roman Knol, Ondřej Filipec, Jiří Hampl, David Kuchař.