Výsledky Sparty Kutná Hora z mistrovských utkání o víkendu 1. - 2. dubna 2023

3. duben 2023, 18:32

Kutná Hora - Fotbalové týmy Sparty Kutná Hora o víkendu sehrály mistrovská utkání:

A tým muži

Mnichovohrdišťský SK : Sparta Kutná Hora 3:1 (0:1)
Branky: 49. Geissler, 88., 90.+5 Košek – 45.+3. Čičatka
Mnichovo Hradiště: Binder – Mihalík, Sabol, Charvát, Vegricht, Kořínek, Sedláček (90.+2 Zajíček), Knobloch, Novák (71. Rakouský), Geissler (64. Košek), Radačovský (64. Majdl)
Kutná Hora: Malý – Čičatka, Nekvinda (81. M. Stieber), Franc, Vokoun – Honc (90.+6 Pustovoitov), Šámal, Piskač, M. Exner, Pleva – Němec (90.+6 Schovanec)

Hodnocení sportovního ředitele týmů dospělých Miloše Maliny:
Naprosto vyrovnaný zápas, jeden bod jsme si zasloužili. Kluci zápas opravdu odbojovali, je to škoda. Kromě France a Malého v bráně hrálo velmi mladé mužstvo. Při předzápasové rozcvičce se zranil Strnad a deset minut před koncem jsme odnesli ze hřiště Jakuba Nekvindu a Václav Čičatka dohrával se zavázanou rukou. Jde o svalové záležitosti, to vypadá na dlouho. Mladí kluci ale hráli opravdu dobře, zápas odmakali.

Starší dorost

Kladno B : Sparta Kutná Hora 8:1 (4:0)
Branky: 21. Hoffmann, 31. Klein, 44. Novobilský, 45. Federovych, 72. Mucha, 74. Mysliveček, 81. Mucha, 87. Mucha - 77. Stieber
Kladno B: Kralovič - Faltus, Novobilský, Justra (61. Halaj), Mysliveček, Hoffmann, Federovych, Klein (46. Mucha), Eška (46. Procházka), Hrudka (46. Kopta), Rottner
Kutná Hora: Petrásek - Pustovoitov (66. Vosáhlo), Mommers, Chalupa (46. Daniel), Kapounek, Stieber, Škopek (46. Benešovský), Beran, Zadražil D., Schovanec (62. Badarau), Bohatý

Hodnocení trenéra Dominika Lengála:
Toto utkání bylo naše nejhorší od začátku přípravy. Soupeř byl rychlý, technický, silný v soubojích a my si s tím nedokázali poradit. V 1. poločase si soupeř vytvořil 4 vyložené šance a všechny využil. 2. poločas jsme měli hlavy dolů a bohužel se nezvedli. Gratuluji soupeři k výhře. Musíme hodit utkání za hlavu a pokračovat v pracovitosti dál.

Mladší dorost

Kladno B : Sparta Kutná Hora 4:0 (2:0)
Branky:  Abrham Filip, 31. Feřtek Adam, 69. Mezera Šimon, 78. Pešout Vojtěch (vl.)
Kladno B: Lhota - Abrham, Svoboda, Rekl, Janát, Tunka, Hůla, Havel, Randýsek, Feřtek, Palán, Novobilský, Mezera, Přerovský
Kutná Hora: Pospíšil - Šťastný, Balvín, Marek, Polívka, Vavřík, Musil, Roman, Pešout, Provazník, Mlčoch, Hlavička, Bera

Hodnocení trenéra Josefa Holuba:
Za stavu 0:0 jsme tradičně neproměnili dvě šance. Pak jsme dvakrát nezvládli dohrát standardní situaci a v poločase jsme prohrávali 0:2. Po pauze jsme inkasovali ještě dvakrát a jednoznačně tak prohráli s výborným soupeřem. Nebýt velmi dobrého výkonu Pospíšila, porážka mohla být ještě výraznější. Na druhou stranu i my jsme si své příležitosti vytvořili, ale branka soupeřů je pro nás na jaře zatím zakletá. V týdnu by se nám měli vrátit absentéři, zapracujeme na věcech, které nás trápí, a porveme se o první jarní body na domácí půdě.

Starší žáci

Sparta Kutná Hora : TJ Pátek 11:00 (6:0)
Branky: 3.Kotrouš, 4.,13.,45.,62. Lhoták, 12.Tvrdík, 23.Bohatý, 26.Křivohlavý Ben, 43.Ovčačík, 58.Bouma, 65.Štícha
Kutná Hora: Křivohlavý Max - Ovčačík, Janoušek, Tvrdík, Kotrouš, Bouma, Bohatý, Zámostný Jan, Lhoták, Langr, Peroutka, Štícha, Kramář, Křivohlavý Ben, Zámostný Štěpán, Študenc, Gottfried
Pátek: Málek - Bulíř, Fejfar, Horyna T., Horyna F., Paluchník, Leidl, Bartheldy, Semenov, Hála, Marhan, Němeček, Kučera, Vacek, Pokorný

Hodnocení trenéra Tomáše Bohatého:
Domácí utkání druhého kola nabídlo stejný scénář jako náš první zápas v Mladé Boleslavi. Soupeř nás bohužel neprověřil a my v poklidném tempu postupně navyšovali skóre utkání. Představoval bych si, že i v těchto utkáních budeme hrát ve větším tempu.

Mladší žáci

Sparta Kutná Hora : TJ Pátek 8:2 (3:0)
Branky: 2. a 50. Chernenko, 11. 13. 31. 33. Křivohlavý, 50. a 54. Ostrihoň - 32.Svoboda, 59. Němeček
Kutná Hora: Markup - Čáp, Demel, Dvořák, Jungwirth, Kolář, Křivohlavý, Ostrihoň, Pokrupa, Sýkora, Vlasák, Zdychynec, Dusil, Chernenko
Pátek: Kučera - Málek, Svoboda, Šprings, Vacek, Škaloud, Veliký, Kocvara, Kafka, Němeček, Martínek, Pokorný, Šretr, Findejs, Šruc, Štěpánek

Hodnocení trenéra Miroslav Šáleného:
Důrazně hrající soupeř. Rychle vstřelený gól ale kluky uklidnil a otěže zápasu drželi ve svých rukách. Vstřelené branky padly po pěkných akcích.