Zápas s rezervou divizního Meteoru si trenér Sázavy Pavel Chuchla pochvaloval

11. únor 2023, 18:54

Praha – Fotbalisté Kavalieru Sázava odehráli další přípravný zápas na hřišti druhého týmu podzimní tabulky I. B třídy, skupina A Pražského přeboru – FK Meteor Praha VIII B:

Meteor B – Sázava 2:5 (0:3)

„Střetnutí se s týmem, který chce postoupit, vypadal z naší strany překvapivě dobře,“ uvedl trenér Sázavy Pavel Chuchla, který tradičně počítal absence. „Museli jsme vzít Tomáše Dytricha z béčka, aby nás bylo dvanáct,“ řekl a pokračoval: „Domácí byli mladým týmem, který měl ve svém středu zkušenější hráče. Chtěli nás napadat a s tím jsme si bez problémů poradili. Dokázali jsme dávat góly, vedli jsme už 4:0 a další dvě, tři gólovky nedali. Soupeře jsme do ničeho vážnějšího nepustili, našim klukům se dařilo a každý jejich útok byl zajímavý. Ve druhé půli, za stavu 4:0 už jsme ubrali na tempu, góly jsme dostali po našich velkých chybách. V podstatě jsme jim to nahráli do prázdné brány. V poslední minutě jsme dali na 5:2, škoda, že nás nebylo více, abychom zátěž rozložili na více hráčů. Ale se zápasem jsem spokojený, hráli jsme důrazně, byli dobře postavení. Jenom ještě nemáme kondici na to, abychom tempo udrželi celý zápas.“

Branky Sázavy: Martin Chrpa 2, Šafránek, Procházka, Sochor. Sázava: Dytrich (Tichovský) – Skála, Koubek, Chuchla, Král – Procházka, Martin Chrpa, Sochor, Steinocher – Danko, Šafránek. Střídal Tom. Dytrich. Trenér Pavel Chuchla.