Zbraslavicím pomohlo vyloučení jesenického Zákostelského ve druhém poločase

22. říjen 2011, 18:22
(aktualizováno: 22. říjen 2011, 18:26)

Zbraslavice - Fotbalisté Sokola Zbraslavice v devátém kole I. B třídy - skupina D přivítali na svém hřišti jedenáctý tým tabulky - SK Slavia Jesenice. Po vyrovnaném prvním poločase domácím pomohlo vyločení hostujícího Zákostelského.

Zbraslavice - Jesenice 4:1 (1:1)

"Ze začátku byli hosté trochu lepším týmem, což korunovali vedoucí brankou ve 24. minutě gólem po rohovém kopu," přiznal zbraslavický manažer Lubomír Tvrdík. "Domácí se začali více snažit, což přineslo ve 35. minutě vyrovnání," dodal. O vyrovnávací branku se postaral M. Veselý, který proměnil své sólo po krásné přihrávce od Čálka.

V 63. min. si zapsal branku i Milan Čálek po krásné střele z otočky z hranice šestnáctky. "Do té doby se hrál ale vyrovnaný zápas, Jesenice mě překvapily svým kombinačním a dobrým fotbalem," všiml si Lubomír Tvrdík a pokračoval: "Závěr ale nezvládly, v 76. min. byl po druhé žluté kartě vyloučen Zákostelský a na hřišti už potom dominovaly Zbraslavice." V 85. min. Šindelář zvýšil na 3:1, když po chybě soupeřovy obrany šel sám na brankáře. Tečku za utkáním udělal Čálek nekompromisní ranou pod břevno. "Jsou to dobré tři body," uzavřel svůj komentář Lubomír Tvrdík.

Branky Zbraslavic: 35. M. Veselý, 63., 87. Čálek, 85. Šindelář. Zbraslavice: Vavřina - Havránek, Špička, Herčík, Pospíšil - Hlava (81. A. Volenec), Výborný, M. Veselý, Kakáček (63. J. Veselý) - Šindelář, Mil. Čálek. Trenér Jan Jursík.