Ze hřiště silného AFK Pečky si kutnohorský dorost odvezl jeden bod

3. květen 2018, 08:12

Pečky - Zápas 23. kola I. A třídy, skupina C dorostenci Sparty Kutná Hora sehráli o víkendu na hřišti fotbalistů AFK Pečky. S domácími se nakonec rozešli smírně:

Pečky - Kutná Hora 2:2 (1:1)

Do zápasu hosté nevstoupili příliš dobře: V 15. minutě domácí kopali penaltu a ujali se vedení 1:0. Před koncem prvního poločasu srovnal Kolůvek, když si přehodil brankáře a hlavou doklepl míč do sítě - 1:1. Po změně stran dostal hosty do vedení Vocl střelou z voleje - 1:2. O chvíli později se domácí hráč vřítil do vápna, byla z toho druhá penalta v zápase a kanonýr Bubla ji se štěstím proměnil ­- 2:2.

"V zápase nás podržel brankář Kamenář. Pečky jsou na domácím hřišti velmi silné, proto bod určitě bereme. V jarní tabulce jsme na prvním místě, takže jsem spokojen," shrnul utkání trenér kutnohorského dorostu Tomáš Frejlach.

V sobotu 5. května dorost Kutné Hory přivítá od 14 hodin Červené Pečky, momentálně poslední tým soutěže.

Branky: 15. pok. kop, 54. pok. kop Bubla - 43. Kolůvek, 54. Vocl. Kutná Hora: Kamenář - Kracík, Ečer, Čáp, Pleva - Chylík (61. Lenk), Vocl, Secký, Adamec (77. Šedivec) - Antoš (57. Hozman), Kolůvek. Trenér Tomáš Frejlach.

1 Velim 18 12 0 0 2 83:19 40
2 Český Brod 18 12 0 0 4 87:34 38
3 Vrdy 18 10 0 0 4 52:21 34
4 Pečky 18 11 0 0 6 63:34 34
5 Čelákovice 19 9 0 0 7 60:41 30
6 Suchdol 18 9 0 0 7 48:45 29
7 Jestřábí Lhota 17 8 0 0 5 51:36 28
8 Kutná Hora 19 8 0 0 7 52:61 28