Ze soutěží OFS Kutná Hora pro ročník 2019 - 2020 zmizel Sokol Horušice

24. červenec 2019, 18:58

Kutná Hora - Funkcionáři fotbalových klubů, které působí v soutěžích OFS Kutná Hora, se ve středu sešli, aby zahájili soutěžní ročník 2019 - 2020 losováním čísel. Seznámili se také s největšími změnami fotbalových pravidel.

Pro soutěžní ročník 2019 - 2020 budou okresní přebor a III. třída dospělých čtrnáctičlenné, dvě skupiny IV. tříd pak desetičlenné. "Do soutěže se přihlásil i Sokol Horušice, později ji ale stáhl," uvedl předseda OFS Kutná Hora Dušan Roubíček. "V kategoriích mládeže se nově přihlásil sdružený týmy dorostu Tupadly - Močovice a Záboří n. L. - Suchdol B. Okresní přebor starších žáků zůstal osmičlenný a v něm se bude hrát tříkolovým systémem každý s každým bez nadstavby. V okresním přeboru mladších žáků budou dvě skupiny," doplnil.

Také v soutěžích OFS Kutná Hora budou platit změny fotbalových pravidel zavedené od 1. července. "Rozehrávat aut od brány se nově nemusí až za hranici šestnáctky, při střídání střídající hráč opustí hřiště na nejbližším možném místě, při stavbě zdi musí být hráči útočícího týmu minimálně jeden metr od zdi. Dále mohou být nově potrestáni kartami i členové realizačního týmu na lavičce," uvedl namátkou předseda OFS Kutná Hora a dodal: "Jedno pravidlo se vrací - při úvodním losování si vítěz může vybrat znovu míč nebo stranu."

Pohár OFS Kutná Hora - dospělí

Předkolo, neděle 11. srpna od 18 hodin:
Vrdy B - N. Dvory
Žleby - Rataje n. S.
Nepoměřice - Záboří n. L.
H. Bučice - B. Podolí B
Štrampouch - Kluky
Okřesaneč - Miskovice

První kolo, neděle 18. srpna od 18 hodin:
Okřesaneč/Miskovice - U. Janovice
Zbraslavice - Malešov
K. Hora B - Tupadly
H. Bučice/B. Podolí B - Chotusice
Žleby/Rataje - Malín
Vrdy B/N. Dvory - Kaňk
Štrampouch/Kluky - Křesetice
Nepoměřice/Záboří - Paběnice

Okresní přebor - čísla:
1. Paběnice (so)
2. Církvice (so)
3. Sedlec (so)
4. Malešov (so)
5. Křesetice (so)
6. Malín (so)
7. Kácov (so)
8. K. Hora B (so)
9. Tupadly (so)
10. Kaňk (so)
11. N. Dvory (ne)
12. Chotusice (ne)
13. Zbraslavice (so)
14. U. Janovice (so)

Mistrovské soutěže dospělých

První kolo - sobota 24. srpna od 17 hodin:
Paběnice - U. Janovice
Církvice - Zbraslavice
Sedlec - Chotusice
Malešov - N. Dvory
Křesetice - Kaňk
Malín - Tupadly
Kácov - K. Hora B

III. třída - čísla:
1. Paběnice B (ne)
2. Č. Janovice (so)
3. Sedlec B (ne)
4. Vlkaneč (so)
5. B. Podolí B (ne)
6. Zbýšov (so)
7. Záboří n. L. (so)
8. Rataje n. S. (so)
9. Tupadly B (ne)
10. Kluky (ne)
11. Miskovice (so)
12. H. Bučice (ne)
13. Sázava B (hlášenky)
14. U. Janovice B (ne)

První kolo - sobota 24. srpna od 17 hodin:
Paběnice B - U. Janovice B (ne)
Č. Janovice - Sázava B
Sedlec B - H. Bučice (ne)
Vlkaneč - Miskovice
B. Podolí B - Kluky (ne)
Zbýšov - Tupadly B
Záboří n. L. - Rataje n. S.

IV. třída, skupina A - čísla:
1. Horky (so)
2. Žleby (so)
3. Okřesaneč (so)
4. Bratčice (so)
5. Chotusice B (ne)
6. Hostovlice (ne)
7. Tupadly C (ne 3 hodiny před B)
8. Potěhy (so)
9. Vrdy B (ne)
10. Štrampouch (so od 14)

Začátek - druhé kolo, sobota 31. srpna od 17 hodin:
Štrampouch - Hostovlice (od 14)
Tupadly C - Chotusice B (ne od 14)
Potěhy - Bratčice
Vrdy B - Okřesaneč
Horky - Žleby

IV. třída, skupina B - čísla:
1. Kačina (so)
2. Nepoměřice (ne od 15)
3. Kaňk B (ne)
4. Malešov B (ne)
5. Křesetice B (ne)
6. Suchdol B (so)
7. Soběšín (so)
8. Močovice (ne)
9. N. Dvory B (so)
10. Zruč n. S. B (ne od 15)

Začátek - druhé kolo, sobota 31. srpna od 17 hodin:
Zruč n. S. B - Suchdol B (ne od 15)
Soběšín - Křesetice B
Močovice - Malešov B (ne)
N. Dvory B - Kaňk B
Kačina - Nepoměřice

pohar2019.jpg

René Svoboda
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
vv auto
Reklama
Ze soutěží OFS Kutná Hora pro ročník 2019 - 2020 zmizel Sokol Horušice

Ze soutěží OFS Kutná Hora pro ročník 2019 - 2020 zmizel Sokol Horušice

24. červenec 2019

Kutná Hora - Funkcionáři fotbalových klubů, které působí v soutěžích OFS Kutná Hora, se ve středu sešli, aby zahájili soutěžní ročník 2019 - 2020 losováním čísel. Seznámili se také s největšími změnami fotbalových pravidel.

Pro soutěžní ročník 2019 - 2020 budou okresní přebor a III. třída dospělých čtrnáctičlenné, dvě skupiny IV. tříd pak desetičlenné. "Do soutěže se přihlásil i Sokol Horušice, později ji ale stáhl," uvedl předseda OFS Kutná Hora Dušan Roubíček. "V kategoriích mládeže se nově přihlásil sdružený týmy dorostu Tupadly - Močovice a Záboří n. L. - Suchdol B. Okresní přebor starších žáků zůstal osmičlenný a v něm se bude hrát tříkolovým systémem každý s každým bez nadstavby. V okresním přeboru mladších žáků budou dvě skupiny," doplnil.

Také v soutěžích OFS Kutná Hora budou platit změny fotbalových pravidel zavedené od 1. července. "Rozehrávat aut od brány se nově nemusí až za hranici šestnáctky, při střídání střídající hráč opustí hřiště na nejbližším možném místě, při stavbě zdi musí být hráči útočícího týmu minimálně jeden metr od zdi. Dále mohou být nově potrestáni kartami i členové realizačního týmu na lavičce," uvedl namátkou předseda OFS Kutná Hora a dodal: "Jedno pravidlo se vrací - při úvodním losování si vítěz může vybrat znovu míč nebo stranu."

Pohár OFS Kutná Hora - dospělí

Předkolo, neděle 11. srpna od 18 hodin:
Vrdy B - N. Dvory
Žleby - Rataje n. S.
Nepoměřice - Záboří n. L.
H. Bučice - B. Podolí B
Štrampouch - Kluky
Okřesaneč - Miskovice

První kolo, neděle 18. srpna od 18 hodin:
Okřesaneč/Miskovice - U. Janovice
Zbraslavice - Malešov
K. Hora B - Tupadly
H. Bučice/B. Podolí B - Chotusice
Žleby/Rataje - Malín
Vrdy B/N. Dvory - Kaňk
Štrampouch/Kluky - Křesetice
Nepoměřice/Záboří - Paběnice

Okresní přebor - čísla:
1. Paběnice (so)
2. Církvice (so)
3. Sedlec (so)
4. Malešov (so)
5. Křesetice (so)
6. Malín (so)
7. Kácov (so)
8. K. Hora B (so)
9. Tupadly (so)
10. Kaňk (so)
11. N. Dvory (ne)
12. Chotusice (ne)
13. Zbraslavice (so)
14. U. Janovice (so)

Mistrovské soutěže dospělých

První kolo - sobota 24. srpna od 17 hodin:
Paběnice - U. Janovice
Církvice - Zbraslavice
Sedlec - Chotusice
Malešov - N. Dvory
Křesetice - Kaňk
Malín - Tupadly
Kácov - K. Hora B

III. třída - čísla:
1. Paběnice B (ne)
2. Č. Janovice (so)
3. Sedlec B (ne)
4. Vlkaneč (so)
5. B. Podolí B (ne)
6. Zbýšov (so)
7. Záboří n. L. (so)
8. Rataje n. S. (so)
9. Tupadly B (ne)
10. Kluky (ne)
11. Miskovice (so)
12. H. Bučice (ne)
13. Sázava B (hlášenky)
14. U. Janovice B (ne)

První kolo - sobota 24. srpna od 17 hodin:
Paběnice B - U. Janovice B (ne)
Č. Janovice - Sázava B
Sedlec B - H. Bučice (ne)
Vlkaneč - Miskovice
B. Podolí B - Kluky (ne)
Zbýšov - Tupadly B
Záboří n. L. - Rataje n. S.

IV. třída, skupina A - čísla:
1. Horky (so)
2. Žleby (so)
3. Okřesaneč (so)
4. Bratčice (so)
5. Chotusice B (ne)
6. Hostovlice (ne)
7. Tupadly C (ne 3 hodiny před B)
8. Potěhy (so)
9. Vrdy B (ne)
10. Štrampouch (so od 14)

Začátek - druhé kolo, sobota 31. srpna od 17 hodin:
Štrampouch - Hostovlice (od 14)
Tupadly C - Chotusice B (ne od 14)
Potěhy - Bratčice
Vrdy B - Okřesaneč
Horky - Žleby

IV. třída, skupina B - čísla:
1. Kačina (so)
2. Nepoměřice (ne od 15)
3. Kaňk B (ne)
4. Malešov B (ne)
5. Křesetice B (ne)
6. Suchdol B (so)
7. Soběšín (so)
8. Močovice (ne)
9. N. Dvory B (so)
10. Zruč n. S. B (ne od 15)

Začátek - druhé kolo, sobota 31. srpna od 17 hodin:
Zruč n. S. B - Suchdol B (ne od 15)
Soběšín - Křesetice B
Močovice - Malešov B (ne)
N. Dvory B - Kaňk B
Kačina - Nepoměřice

pohar2019.jpg

René Svoboda
Prohlédnout galerii