Futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou obra z Chrudimi nezaskočili

8. prosinec 2012, 10:18
(aktualizováno: 8. prosinec 2012, 10:19)

Zruč nad Sázavou - Ve zručské sportovní hale na sebe v pátek večer nastoupily první dva celky první futsalové ligy - na palubovku Benaga dorazil úřadující mistr FK Era Pack Chrudim. Hosté o výsledku zápasu rozhodli v několika prvních minutách:

Zruč n. S. - Chrudim 2:7 (0:4)

Domácí nezachytili úvod utkání a ve 14. minutě prohrávali s favoritem celé soutěže už 0:4. Do druhého poločasu Zručští sice svou hru vylepšili a dostali se na dostřel dvou gólů, jenže na Chrudim to nestačilo. Hosté si vítězství pohlídali, když uklidňující branku vsítil ve 33. min. Rešetár.

Branky: 29. Holeček (Brahimi), 29. Rodek (Holeček) - 4. Max (Mareš), 9. Dentinmo (Douglas), 9. Slováček (Max), 14. Mareš (Slováček), 30. Max, 33. Rešetár (Douglas), 39. Max (Mareš). Rozhodčí: Melničuk, Černý, Bělovský. ŽK: Amrani - Max. Benago:  Kudrna - Rodek, Brahimi, Lištván, Váňa, A. Simitči, Holeček, Amrani, Ježdík, Kozák, Veselý, Mar. Mareš. Era-Pack: Meller - R. Mareš, Max, Dentinho, Vladyka, Oliva, Cacau, Douglas, Rešetár, Koudelka, Chmelík, Slováček, Mich. Mareš. (náhr. brankář Žďánský).