Green bar se k zápasu s Freaks nesešel, Jump boys zlomil Dřevo Tvrdík až penaltou

10. únor 2011, 22:38
(aktualizováno: 10. únor 2011, 22:40)

Kutná Hora - Čtvrteční futsalový večer ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici původně počítal s pěti zápasy, nakonec se odehrály jen čtyři. Green bar se totiž k utkání s Freaks nesešel. Dřevo Tvrdík v duelu s Jump boys sahal po bodech, ovšem soupeř si vítězství zajistil v poslední minutě proměněnou penaltou Vojtíška.

Teachers - Kantor&spol. 4:1 (2:1)

Zápas dostal pořádné obrátky až po přestávce. Nejprve Hejduka vychytal Říha, na druhé straně Blažek místo vyrovnání na 2:2 trefil jen tyč odkryté brány. Kantor&spol. se tlačil před branku soupeře, jehož dvě rychlé a přesné kombinace rozhodly.
Branky a asistence: 11. Hvězda (Hejduk), 12. M. Frejlach (Hvězda), 23. Hejduk (Jelínek), 25. M. Frejlach (T. Šváb) - 6. J. Moc. Rozhodčí: Petr Dolejš. ŽK: M. Frejlach - M. Růžička. Teachers: Sochůrek - Jelínek, Hejduk, Hvězda, Třískala, M. Frejlach, T. Šváb, Auer. Kantor&spol.: Říha - J. Moc, Blažek, M. Růžička, Vrba, J. Špitálník, J. Růžička.

Dřevo Tvrdík - Jump boys 2:3 (0:1)

Tým Jump boys sice úvodním gólem potvrdil roli favorita, jenže o pár chvil později mohl srovnat Radil, ale trefil jen tyč. Po přestávce celek Dřevo Tvrdík přece jen vymazal náskok hráčů v růžovém a naznačil, co by na Jump boys mohlo platit - těsná osobní obrana se záměrem nepustit soupeře vůbec do hry. Ve 25. min. dokonce po rohovém kopu Dřevo Tvrdík strhlo vedení na svou stranu! Radost ale byla předčasná: Nejprve téměř z rozehrání Vojtíšek opět vyrovnal a v poslední minutě po akumulovaných faulech proměnil i penaltu - 2:3.
Branky a asistence: 16. Černohlávek (Červinka), 25. Radil (J. Veselý) - 10. Vojtíšek (Pavlík), 25. Vojtíšek, 26. pok. kop Vojtíšek. Rozhodčí: Petr Dolejš. Bez karet. Dřevo Tvrdík: Flégr - Herčík, Kakáček, Radil, J. Veselý, M. Veselý, Černohlávek, Červinka. Jump boys: Čižinský - Husa, Hylský, Šourek, Vojtíšek, Vrba, Pavlík, A. Schwarz.

Restaurace Na Valech - NC Palma 7:2 (1:1)

Palma zápas nezačala špatně a po rozehraném nepřímém kopu po malé domů se ujala vedení - 0:1. Jenže ještě před přestávkou nastřelený míč usměrnil šikovně do sítě Kosík - 1:1. Po přestávce pak Palma ještě stihla vyrovnat na 2:2, ovšem pak odpadla a palubovku ovládla Restaurace Na Valech.
Branky a asistence: 12. Kosík (Ďoubal), 15. Sýs (Jak. Vančura), 18. Sýs (Jak. Spáčil), 21. Novotný (Jak. Spáčil), 22. Ďoubal, 24. J. Růžička (Jak. Spáčil), 25. Jak. Vančura (R. Vlach) - 3. Malý (Dvořák), 16. Pátek (Malý). Rozhodčí: Petr Dolejš. ŽK: Zelený (Palma). Restaurace Na Valech: Malina - R. Vlach, Ďoubal, Jak. Spáčil, J. Růžička, Jak. Vančura, Novotný, Sýs, Kosík. Night club Palma: Mil. Hubáček - Pátek, Zelený, Bareš, Dvořák, Malý.

Green bar - Freaks nehráno

Green bar nedal k zápasu mužstvo dohromady.

Jump boys - Kantor&spol. 6:3 (3:2)

V předehrávaném utkání Kantor&spol. dokázal vymazat už dvoubrankový náskok soupeře, ovšem ještě v poslední minutě inkasoval potřetí po "vysoké hře" Šourka a A. Schwarze. Ve druhém poločase si dobře zachytal Miloš Říha, ovšem na všechno nestačil a tak se Kantor&spol. musel smířit se druhou prohrou v jednom dni.
Branky a asistence: 3. A. Schwarz (Vojtíšek), 7. Vojtíšek (A. Schwarz), 13. A. Schwarz (Šourek), 16. Šourek, 21. Vrba (A. Schwarz), 24. Vojtíšek (Šourek) - 9. Blažek (J. Moc), 11. Blažek (J. Špitálník), 25. J. Špitálník (Blažek). Rozhodčí: Petr Dolejš. Bez karet. Jump boys: Čižinský - Husa, Hylský, Šourek, Vojtíšek, Vrba, Pavlík, A. Schwarz. Kantor&spol.: Říha - Blažek, J. Špitálník, J. Moc, J. Růžička, M. Růžička, R. Poul, Kantor.