Profesionální hasiči z Kutné Hory opět po roce zabodovali v krajské soutěži!

15. červen 2017, 08:58

Nymburk - Krajská soutěž profesionálních hasičů pokračovala po Krchlebské věži disciplínami 100m s překážkami, štafetou a požárním útokem na městském stadionu v Nymburce. Také v ostatních disciplínách s přehledem vítězili hasiči z územního odboru Kutná Hora!

Zvítězili v běhu na 100 m s překážkami a v královské disciplíně požárním útoku. Pouze ve štafetě obsadili 3. místo. I to jim stačilo k celkovému vítězství a obhájili tak triumf z loňského roku.

V jednotlivcích se dařilo Martinu Viktorovi, který zvítězil v běhu na 100 m s překážkami časem 17,24 sekund a díky dobrému času z Krchlebské věže zvítězil i ve dvojboji, kde se sčítají nejlepší časy obou disciplín. Kutnohorské hasiče nyní čeká příprava na mistrovství republiky v požárním sportu, které se letos bude konat v Praze od 24. do 27. srpna.