Mladší dorostenci Jiskry si dojeli pro povinné vítězství na palubovku poslední Třeboně

12. prosinec 2011, 08:00
(aktualizováno: 12. prosinec 2011, 08:00)

Třeboň - Poslední utkání podzimní části druhé ligy odehráli mladší dorostenci Jiskry Zruč n. S. v sobotu v Třeboni.

Třeboň - Zruč n. S. 18:26 (12:14)

Do zápasu s posledním týmem soutěže, kterému se nepodařilo doposud získat jediný bod, hosté vstoupili excelentně. Díky rychlým přechodům do útoku jednoduše překonávali soupeřovu obranu a v 6. minutě vedli 6:1. Čtyři z těchto branek vstřelil Pavel Cicvárek, který měl svůj střelecký den a celkově zatížil konto soupeře deseti brankami. "Vše nasvědčovalo tomu, že obdarujeme třeboňské pořádnou vánoční nadílkou," uvedl trenér Jiskry Pavel Vrzáček. Pak se ale, jak to v obdobných zápasech bývá, gólostroj zastavil. "Ve vidině snadného vítězství jsem začali vršit jednu technickou chybu za druhou. V poločase jsme vedli o bídné dvě branky," zlobil se.

Do druhé půle Jiskra vstoupila s osobní obranou klíčového hráče třeboňských Holického. Jelikož zbytku týmu soupeře chyběly standardní házenkářské dovednosti, inkasovali hosté ve druhé půli pouze šestkrát. "I když jsem v útočné fázi pokračovali v mizerném výkonu, stačilo to na celkové vítězství o osm branek," dodal k zápasu kouč.

Sestava a branky Jiskry: Pavel Pešek - Pavel Cicvárek 10, Petr Blažek 4, Michal Hodek 4, Jakub Drápela 3, Matouš Švec 3, Tomáš Fiala 2, Matěj Havlíček, Adam Roul, Jaroslav Studnička.