Adam Ťok se probojoval do dvou finále republikového šampionátu!

19. prosinec 2019, 07:55

Plzeň - V polovině prosince bylo vrcholem domácí plavecké sezóny Zimní mistrovství ČR v Plzni. Jediným nominovaným z čáslavského PK Pandora byl osmnáctiletý Adam Ťok.

Na svém posledním šampionátu mezi dorostenci se převedl ve výborné formě. Během svých pěti individuálních startů se na 50 m a 100 m kraul probojoval v oddílových rekordech do finále staršího dorostu, kde se umístil na skvělém 8. respektive 9. místě. V dalších startech přes velké individuální zlepšení na 50 a 100 m motýlek a 100 m polohově zůstal těsně za branami desetičlenného finále.