Atletická přípravka AC Čáslav úspěšně zvládla 4. kolo soutěže družstev v Českém Brodě

14. září 2022, 07:23

Český Brod - Čtvrté kolo atletického krajského přeboru družstev přípravek se uskutečnilo v sobotu 10. září za pěkného počasí v Českém Brodě. A čáslavské děti byly opravdu vidět:

1. místo získala Andrea Hotyčová v hodu raketkou výkonem 30,99m, přidala 2x3,místo na 60m za 9,83s a ve skoku dalekém 374cm.

2. místo vybojoval Jan Středa na 60m za 9,59s.

3. místo ještě přidala Nela Mihucová na 60m za 9,9,79s.

Velmi pěkný výkon předvedla štafeta na 8x200m ve složení Nela Mihucová, Sára Vykydalová,Amálie Pernicová, Andrea Hotyčová, Natálie Kloučková, Jan Středa, Antonín Hanousek a Zdeněk Kápička, když podlehla jen štafetě Nymburka a  získala krásné 2. místo.

Dovršením úspěchu byl zisk poháru družstev za 3.místo/celkem startovalo 14.družstev/ za družstvy Nymburka a Benešova.

Družstvo ještě doplnili: Vít Dalešický, Anna Elisabetha Konvalinková, Eliška Klaisnerová, Edita Perclová, Anna Fišterová, Antonie Hušáková a Nella Rokosová.

Nyní čeká přípravku finále krajského přeboru, které se uskuteční 25. září v Berouně. Držte palce!