Čáslavští mladší běžci vyrazili do Běchovic na mistrovství republiky v přespolním běhu

21. prosinec 2020, 07:58

Běchovice - Čáslavští mladí běžci se zúčastnili Mistrovství České republiky v přespolním běhu, které bylo přeloženo z jarního termínu na 13. prosince 2020 do Běchovic.

Vzhledem k epidemiologické situaci závodili všechny kategorie ve dvou bězích, aby splnili maximální počet startujících na 50. Takže v každé kategorii po seřazení podle času závodilo téměř 100 závodníků.

Nejlépe si vedl starší žák František Malina, který obsadil sice nepopulární, ale přesto vynikající 4. místo. V této kategorii doběhl na solidním 35. místě Vojtěch Boháč a 94. místo obsadil Miroslav Malina.

Mezi mladšími žáky byl nejlepší Adam Pernica, který doběhl na 40. místě. Petr Malina byl v této kategorii 64.

V kategorii mladších žákyň si pro velmi solidní 20.místo doběhla Tereza Lapáčková. 57. byla Tereza Tomaňová a 70. Iveta Novotná.