Céčko Velkého Oseka vybojovalo vítězství ve finálovém turnaji a postup do krajské soutěže!

6. duben 2017, 06:27

Velký Osek - Závěrečného finálového turnaje regionálního přeboru okresu Kolín ve stolním tenisu ve Velkém Oseku se zúčastnily první čtyři týmy po základní části. Nakonec zvítězil TJ Sokol Velký Osek C ve složení M. Doležal, L. Čebiš, M. Brunclík, B. Mokříž, M. Čížek, kteří postupně porazili po velikém boji TJ Sokol Starý Kolín 9:8 a dále porazili po lítém boji i Stolní tenis Kolín A - rovněž 9:8. Tým TJ Sokol Velký Osek C si tak vybojoval po zásluze postup do kraje a dostal putovní pohár "Přeborník regionu Kolín v soutěži družstev".

Druhé místo obsadil Stolní tenis Kolín A ve složení V. Havlíček, M. Dolejš, M. Svoboda a M. Bednařík, kteří porazili oddíl TJ Sokol Velim A 9:2  a prohráli s TJ Sokol Velký Osek C už zmiňovaných 8:9.

Třetí místo obsadili veteráni TJ Sokol Starý Kolín A ve složení V. Kahoun, St. Havránek, A. Salák, L. Bajtler, kteří prohráli už zmiňovaných 8:9 s nakonec vítězným družstvem TJ Sokol Velký Osek C 8:9 a nakonec vyhráli s TJ Sokol Velim A 9:6.

Čtvrté místo obsadili hráči TJ Sokol Velim A ve složení P. Sixta, F. Dej, P. Jeřala, F. Vejtruba, a J. Svoboda, kteří turnaj absolvovali bez vítězného zápasu, ale rozhodně svojí hrou nikoho nezklamali a sympaticky bojovali až do konce turnaje.