Denisa Försterová mistryní republiky!

8. prosinec 2009, 08:15

Beroun - Na dvoudenním plaveckém mistrovství republiky v Berouně opět zazářila Denisa Försterová z Uhlířských Janovic, reprezentující celek Kolína.

Hned svůj první start v sobotu na trati 50 m volným způsobem přetavila ve zlato, kdy uplavala všem svým soupeřkám a získala titul mistryně republiky. Ve své druhé disciplíně, 100m polohově, obsadila trochu nepopulární čtvrté, "bramborové " místo.

Stejně dopadla i ve dvou nedělních startech, konkrétně na tratích 100m a 400m volným způsobem, kdy i přes zaplavané osobní rekordy těsně pod stupni vítězů. Završila tak pro ni velmi úspěšný rok, během něhož získala nespočet prvních míst při různých závodech.