Denisa Försterová z Uhlířských Janovic sedmkrát vystoupala na stupně vítězů!

1. červen 2012, 09:55
(aktualizováno: 1. červen 2012, 09:55)

Kladno - V plaveckém krajském přeboru, který se uskutečnil poslední květnový víkend v bazénu v Kladně a byl zároveň kvalifikací na Mistrovství republiky v Českých Budějovicích, ukázala své schopnosti Denisa Försterová z Uhlířských Janovic, reprezentující kolínský oddíl.

Celkem čtyřikrát svým soupeřkám ukázala záda (800 m kraul v čase 10:12 min, 200 pol.z. v čase 2:42 min, 100 m kraul v čase 1:04 min, 400 kraul v čase 5:00 min), dvakrát skončila těsně pod stupněm nejvyšším (50 m kraul 30:3 s, 200 m kraul v čase 2:22 min), jednou si pověsila na krk bronzovou medaili (400 m pol.z. v čase 6:07 min). Pouze v jediném závodě skončila "mimo bednu", na trati 100 m prsa v čase 1:35 min.  "Forma je dobrá, hlavně čas na nejdelší trati dává velké naděje pro mistrovství republiky," naznačil otec Denisy, Radek Förster.