Jaroslav Novotný v sobotu obhájil loňské vítězství Welas triatláku

15. červen 2014, 21:13
(aktualizováno: 15. červen 2014, 21:13)

Bylany - Pátý ročník teréního triatlonu u Velkého rybníka z uplynulé soboty přinesl nejen traťový rekord, ale poprvé v historii i obhajobu vítězství.

Za příjemného sportovního počasí se s 320 metry plavání, 18 kilometry na kole a 4,5 km dlouhým během poradil nejlépe loňský vítěz Jaroslav Novotný z Autocombi teamu v čase 1:12:44. Druhé místo bral Martin Rada z Dexter Cycling za 1:14:15, za ním těsně o dvě sekundy Jakub Vrbenský z plavecké TJ Sparta Kutná Hora.

Mezi ženami musela o vítězství rozhodovat až dodatečná soutěž, v ní byla lepší Hanka Černá z Prahy před Veronikou Touskovou, třetí skončila Linda Homolková z Čáslavi. Čas vítězky 1:52:38. Kompletní výsledky a fotografie na www.dacickeho12.cz