Josef Wolf a Petra Dvořáková vybojovali krajské tituly v sobotním Běhu sady Vodranty

29. březen 2015, 20:16
(aktualizováno: 31. březen 2015, 06:26)

Čáslav - Dva tituly krajských přeborníků a osm umístění na stupních vítězů získali čáslavští atleti na krajských přeborech v přespolním běhu při 74. ročníku Běhu sady Vodranty 28. března 2015.

Krajskými přeborníky se stali: Josef Wolf muži vytrvalci a Petra Dvořáková mezi ženami mílařkami. Druhá místa přidali: Jitka Novosadová mladší žákyně, Anna Kozlová starší žákyně, Martin Chyba muži mílaři, Jiří Lietavec junioři, Eliška Auersvaldová juniorky a Vojtěch Kratochvíl dorostenci.

Třetí místa vybojovali: Anna Vánišová žákyně starší a Adam Křenovský dorostenci. V kategoriích mimo krajské přebory se na stupně vítězů probojoval Kryštof Vejrosta hoši nejml. na 2.místo a Sára Beranová vyhrála kategorii dívek mladších.

Celkem se závodů zúčastnilo přes 200 závodníků všech kategorií.