Krajský přebor družstev přípravek pokračoval druhým kolem v Nymburce

30. červen 2020, 07:06

Nymburk - V neděli 28. června 2020 se v Nymburce Brodě uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2009 a 2010 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 107 dětí ze 7 atletických oddílů, v celkovém pořadí 12 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 3. místě a Kutná Hora „B“ na 8. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2009:
ANETA HÁLOVÁ
1. místo raketka (32,09 m)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
5. místo dálka (402 cm)

BARBORA MELVALDOVÁ
6. místo raketka (24,79 m)

Ročník narození 2010:
RADEK DOBIÁŠ
2. místo dálka (379 cm), 6. místo 60 m (9,66 s)

STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
3. místo 60 m (9,54 s)

JAN BUREŠ
5. místo dálka (358 cm), 6. místo raketka (26,96 m)

DANIELA VÁCHOVÁ
1. místo raketka (25,97 m)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ
6. místo dálka (355 cm)

Ročníky narození 2009 a 2010
3. místo 8 x 200 m (Michaela Adámková, Jan Bureš, Radek Dobiáš, Lucie Doubková, Nikola Fetterová, Ema Kounická, Alžběta Křídová, Stanislav Zápotocký)

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
AVE_CZ
Reklama
Krajský přebor družstev přípravek pokračoval druhým kolem v Nymburce

Krajský přebor družstev přípravek pokračoval druhým kolem v Nymburce

30. červen 2020

Nymburk - V neděli 28. června 2020 se v Nymburce Brodě uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru družstev přípravek. Pro všechny chlapce a dívky ročníků narození 2009 a 2010 byly připraveny tři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký a hod raketkou, závěr pak patřil štafetě na 8 x 200 m. Závodů se zúčastnilo celkem 107 dětí ze 7 atletických oddílů, v celkovém pořadí 12 družstev skončila Kutná Hora „A“ na 3. místě a Kutná Hora „B“ na 8. místě.

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

Ročník narození 2009:
ANETA HÁLOVÁ
1. místo raketka (32,09 m)

ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
5. místo dálka (402 cm)

BARBORA MELVALDOVÁ
6. místo raketka (24,79 m)

Ročník narození 2010:
RADEK DOBIÁŠ
2. místo dálka (379 cm), 6. místo 60 m (9,66 s)

STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
3. místo 60 m (9,54 s)

JAN BUREŠ
5. místo dálka (358 cm), 6. místo raketka (26,96 m)

DANIELA VÁCHOVÁ
1. místo raketka (25,97 m)

BARBORA KUNÁŠKOVÁ
6. místo dálka (355 cm)

Ročníky narození 2009 a 2010
3. místo 8 x 200 m (Michaela Adámková, Jan Bureš, Radek Dobiáš, Lucie Doubková, Nikola Fetterová, Ema Kounická, Alžběta Křídová, Stanislav Zápotocký)

Tomáš Kaprálek, foto archiv SKP Olympia Kutná Hora
Prohlédnout galerii