Vlašim - V pátek 25. června 2021 se ve Vlašimi uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007). V konkurenci 7 chlapeckých a 10 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 5. místě (dívky) a 6. místě (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 62 chlapců a 103 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Michael Udovenko (23 b.), Jakub Vácha (15 b.) a Jakub Horáček (11 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Ema Pajerová (18 b.), Dominika Nováková (13 b.) a Monika Adámková (8 b.).
Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:
MICHAEL UDOVENKO
2. místo 300 m (41,10 s)
3. místo 60 m (7,87 s)
5. místo 100 m překážek (15,43 s)
JAKUB VÁCHA
2. místo oštěp (33,78 m)
5. místo disk (22,81 m)
VOJTĚCH ŠUSTEK
4. místo 1 500 m (6:01,23)
RICHARD STŘEDA
5. místo dálka (481 cm)
JAKUB HORÁČEK
6. místo výška (140 cm)
EMA PAJEROVÁ
2. místo tyč (185 cm)
5. místo dálka (491 cm)
MONIKA ADÁMKOVÁ
3. místo výška (151 cm)
DOMINIKA NOVÁKOVÁ
4. místo 60 m (8,46 s)
5. místo 150 m (20,21 s)
LENKA KOLMANOVÁ
4. místo disk (23,11 m)
MARIANNA PŠAIDLOVÁ
5. místo disk (22,10 m)
ŠTAFETA 4 X 300 M
6. místo (3:16,13) - Monika Adámková, Sára Cibulková, Lenka Kolmanová, Dominika Nováková
Malešov - SK Malešov připravil na středu 8. května 24. roč…
Kutná Hora - Ve sportovní hale Klimeška se pro děti ročníků 2010…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Kutná Hora – Autoskla Kudrna – car jsou kutnohorskou firmou s dl…
Pomalu ale jistě se blíží termíny letní dovolené. Řada našinců v…
Vlašim - V pátek 25. června 2021 se ve Vlašimi uskutečnilo 2. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007). V konkurenci 7 chlapeckých a 10 dívčích družstev skončila kutnohorská družstva na 5. místě (dívky) a 6. místě (chlapci). Celkem se závodů účastnilo 62 chlapců a 103 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Michael Udovenko (23 b.), Jakub Vácha (15 b.) a Jakub Horáček (11 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Ema Pajerová (18 b.), Dominika Nováková (13 b.) a Monika Adámková (8 b.).
Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:
MICHAEL UDOVENKO
2. místo 300 m (41,10 s)
3. místo 60 m (7,87 s)
5. místo 100 m překážek (15,43 s)
JAKUB VÁCHA
2. místo oštěp (33,78 m)
5. místo disk (22,81 m)
VOJTĚCH ŠUSTEK
4. místo 1 500 m (6:01,23)
RICHARD STŘEDA
5. místo dálka (481 cm)
JAKUB HORÁČEK
6. místo výška (140 cm)
EMA PAJEROVÁ
2. místo tyč (185 cm)
5. místo dálka (491 cm)
MONIKA ADÁMKOVÁ
3. místo výška (151 cm)
DOMINIKA NOVÁKOVÁ
4. místo 60 m (8,46 s)
5. místo 150 m (20,21 s)
LENKA KOLMANOVÁ
4. místo disk (23,11 m)
MARIANNA PŠAIDLOVÁ
5. místo disk (22,10 m)
ŠTAFETA 4 X 300 M
6. místo (3:16,13) - Monika Adámková, Sára Cibulková, Lenka Kolmanová, Dominika Nováková