Český Brod - Děti z tréninkových skupin mladší a starší přípravky atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora se v neděli 17. listopadu 2019 zúčastnily atletického víceboje v Českém Brodě. Pro chlapce a dívky ročníků narození 2009 a 2010 pořadatelé připravili čtyři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký, překážkovou dráhu a hod medicinbalem, pro dva mladší ročníky 2011 a 2012 pak skok daleký, překážkovou dráhu, hod raketkou a závěrečnou štafetu na 6 x 150 m. V konkurenci 161 dětí ze 7 různých oddílů se určitě 53 kutnohorských závodníků a závodnic neztratilo a někteří se dokonce dokázali prosadit jak mezi prvními 6 v celkovém hodnocení víceboje, tak i v jednotlivých disciplínách:
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
3. místo 60 m (9,4 s), 3. místo dálka (403 cm), 5. místo překážková dráha (26,9 s)
2. místo čtyřboj (umístění 3. + 3. + 5. + 8.)
PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo překážková dráha (24,4 s), 2. místo medicinbal (10,30 m)
4. místo čtyřboj (umístění 1. + 2. + 8. + 10.)
LUCIE DOUBKOVÁ
3. místo 60 m (9,4 s), 6. místo překážková dráha (27,0 s), 6. místo medicinbal (9,25 m)
6. místo čtyřboj (umístění 3. + 6. + 6. + 9.)
KAROLÍNA ZÍKOVÁ
6. místo 60 m (9,5 s)
STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
3. místo 60 m (9,5 s), 4. místo dálka (355 cm), 6. místo překážková dráha (26,8 s)
4. místo čtyřboj (umístění 3. + 4. + 6. + 7.)
VOJTĚCH KALNÝ
2. místo dálka (360 cm)
MATĚJ SAMUEL TVRDÍK
2. místo medicinbal (8,05 m)
JAN BUREŠ
4. místo 60 m (9,7 s)
PAVEL MÁLEK
6. místo medicinbal (7,50 m)
NIKOLA FETTEROVÁ
5. místo překážková dráha (26,3 s)
6. místo čtyřboj (umístění 5. + 7. + 9. + 15.)
LUCIE RADOMĚŘSKÁ
1. místo dálka (394 cm), 3. místo překážková dráha (25,9 s)
LUKÁŠ KAPRÁLEK
2. místo překážková dráha (26,0 s), 3. místo raketka (27,20 m), 4. místo dálka (376 cm)
3. místo trojboj (umístění 2. + 3. + 4.)
STANISLAV PROCHÁZKA
1. místo dálka (392 cm), 4. místo překážková dráha (26,7 s), 5. místo raketka (24,70 m)
4. místo trojboj (umístění 1. + 4. + 5.)
ADAM BOROVSKÝ
5. místo překážková dráha (27,4 s)
VLADIMÍR MÁLEK
6. místo dálka (346 cm)
KAROLINA KNAPOVÁ
6. místo dálka (325 cm)
5. místo trojboj (umístění 6. + 7. + 10.)
ALŽBĚTA JUSTOVÁ
2. místo dálka (358 cm)
ELIŠKA PAVLÍKOVÁ
4. místo překážková dráha (27,0 s)
LUCIE VEVERKOVÁ
6. místo raketka (12,15 m)
VERONIKA ČÁLKOVÁ
6. místo překážková dráha (28,8 s)
VALENTIN OTT
3. místo dálka (294 cm), 5. místo překážková dráha (29,2 s)
4. místo trojboj (umístění 3. + 5. + 9.)
FILIP VOPĚNKA
4. místo raketka (17,36 m)
MATĚJ POSPÍŠIL
6. místo překážková dráha (29,3 s)
ANETA VOPĚNKOVÁ
1. místo dálka (314 cm), 2. místo raketka (13,74 m), 4. místo překážková dráha (30,2 s)
1. místo trojboj (umístění 1. + 2. + 4.)
BÁRA VOTAVOVÁ
4. místo dálka (284 cm), 5. místo raketka (10,76 m)
3. místo trojboj (umístění 4. + 5. + 7.)
BARBORA ČINOVCOVÁ
5. místo dálka (282 cm)
ADÉLA ČERVENÁ
5. místo překážková dráha (30,3 s)
2. místo 6 x 150 m (Adam Borovský, Karolina Knapová, Vladimír Málek, Lucie Veverková, Stanislav Procházka, Lukáš Kaprálek)
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Čáslav - Tak jako přicházejí zákazníci do prodejny s požadavkem …
Kutná Hora/Praha - ZUŠlechťujeme uměním – pod tímto heslem opět …
Kutná Hora - Kutnohorská metalová formace Torrax oslaví v pátek …
Český Brod - Děti z tréninkových skupin mladší a starší přípravky atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora se v neděli 17. listopadu 2019 zúčastnily atletického víceboje v Českém Brodě. Pro chlapce a dívky ročníků narození 2009 a 2010 pořadatelé připravili čtyři disciplíny - běh na 60 m, skok daleký, překážkovou dráhu a hod medicinbalem, pro dva mladší ročníky 2011 a 2012 pak skok daleký, překážkovou dráhu, hod raketkou a závěrečnou štafetu na 6 x 150 m. V konkurenci 161 dětí ze 7 různých oddílů se určitě 53 kutnohorských závodníků a závodnic neztratilo a někteří se dokonce dokázali prosadit jak mezi prvními 6 v celkovém hodnocení víceboje, tak i v jednotlivých disciplínách:
ALŽBĚTA KŘÍDOVÁ
3. místo 60 m (9,4 s), 3. místo dálka (403 cm), 5. místo překážková dráha (26,9 s)
2. místo čtyřboj (umístění 3. + 3. + 5. + 8.)
PETRA HEYDUŠKOVÁ
1. místo překážková dráha (24,4 s), 2. místo medicinbal (10,30 m)
4. místo čtyřboj (umístění 1. + 2. + 8. + 10.)
LUCIE DOUBKOVÁ
3. místo 60 m (9,4 s), 6. místo překážková dráha (27,0 s), 6. místo medicinbal (9,25 m)
6. místo čtyřboj (umístění 3. + 6. + 6. + 9.)
KAROLÍNA ZÍKOVÁ
6. místo 60 m (9,5 s)
STANISLAV ZÁPOTOCKÝ
3. místo 60 m (9,5 s), 4. místo dálka (355 cm), 6. místo překážková dráha (26,8 s)
4. místo čtyřboj (umístění 3. + 4. + 6. + 7.)
VOJTĚCH KALNÝ
2. místo dálka (360 cm)
MATĚJ SAMUEL TVRDÍK
2. místo medicinbal (8,05 m)
JAN BUREŠ
4. místo 60 m (9,7 s)
PAVEL MÁLEK
6. místo medicinbal (7,50 m)
NIKOLA FETTEROVÁ
5. místo překážková dráha (26,3 s)
6. místo čtyřboj (umístění 5. + 7. + 9. + 15.)
LUCIE RADOMĚŘSKÁ
1. místo dálka (394 cm), 3. místo překážková dráha (25,9 s)
LUKÁŠ KAPRÁLEK
2. místo překážková dráha (26,0 s), 3. místo raketka (27,20 m), 4. místo dálka (376 cm)
3. místo trojboj (umístění 2. + 3. + 4.)
STANISLAV PROCHÁZKA
1. místo dálka (392 cm), 4. místo překážková dráha (26,7 s), 5. místo raketka (24,70 m)
4. místo trojboj (umístění 1. + 4. + 5.)
ADAM BOROVSKÝ
5. místo překážková dráha (27,4 s)
VLADIMÍR MÁLEK
6. místo dálka (346 cm)
KAROLINA KNAPOVÁ
6. místo dálka (325 cm)
5. místo trojboj (umístění 6. + 7. + 10.)
ALŽBĚTA JUSTOVÁ
2. místo dálka (358 cm)
ELIŠKA PAVLÍKOVÁ
4. místo překážková dráha (27,0 s)
LUCIE VEVERKOVÁ
6. místo raketka (12,15 m)
VERONIKA ČÁLKOVÁ
6. místo překážková dráha (28,8 s)
VALENTIN OTT
3. místo dálka (294 cm), 5. místo překážková dráha (29,2 s)
4. místo trojboj (umístění 3. + 5. + 9.)
FILIP VOPĚNKA
4. místo raketka (17,36 m)
MATĚJ POSPÍŠIL
6. místo překážková dráha (29,3 s)
ANETA VOPĚNKOVÁ
1. místo dálka (314 cm), 2. místo raketka (13,74 m), 4. místo překážková dráha (30,2 s)
1. místo trojboj (umístění 1. + 2. + 4.)
BÁRA VOTAVOVÁ
4. místo dálka (284 cm), 5. místo raketka (10,76 m)
3. místo trojboj (umístění 4. + 5. + 7.)
BARBORA ČINOVCOVÁ
5. místo dálka (282 cm)
ADÉLA ČERVENÁ
5. místo překážková dráha (30,3 s)
2. místo 6 x 150 m (Adam Borovský, Karolina Knapová, Vladimír Málek, Lucie Veverková, Stanislav Procházka, Lukáš Kaprálek)