Libor Vencl z KH Tour ve finálovém závodě zvítězil a bere celkovou zlatou medaili!

7. říjen 2014, 19:13
(aktualizováno: 7. říjen 2014, 19:14)

Zlín - Ve Zlíně se v neděli jel finálový závod Cyklomaraton Tour 2014 a i když nevyšlo vše podle předpokladů stáje KH Tour, byla opět vidět. Libor Vencl ve finálovém závodě Cyklomaraton Tour ve Zlíně zvítězil a v celkovém pořadí bere zlatou medaili.

Bohužel pro zbytek týmu to nebylo až tak dobré. Michal Zápotocký dojel celkově osmnáctý (v kategorii 6. místo), což by mělo stačit na druhé místo v celkovém pořadí na krátké trati (ve své kategorii jasné vítězství).

Josef Kunášek dojel devatenáctý (v kategorii 7. místo), Jan Pithart dojel šestý (v kategorii 2. místo). Jakub Vencl ve své kategorii obsadil páté místo, Libor Vencl dojel stoosmý (v kategorii 59. místo), Pavel Benda přijel třicátýdevátý (v kategorii 16. místo) a Ivan Sova pro bolesti zad po nájezdu přijel rovnou na stánek. Jak bylo již jednou napsáno, v KH Tour Czech Cycling teamu dokáže výsledkově vždy někdo za někoho zaskočit! "Gratulace a dík Všem, kteří to celou letošní sezónu s námi zvládají a věří nám!," poznamenal manažer týmu Ivan Sova.