STAVEX
Reklama

Mladší žáci i žákyně SKP Olympia vybojovali bronz na finále KP družstev!

18. září 2020, 08:35

Beroun - V neděli 13. září 2020 se v Berouně uskutečnilo finále krajského přeboru soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008), do kterého se díky výborným výsledkům v průběhu letošní sezóny kvalifikovala i obě družstva atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora. V konkurenci nejlepších 9 chlapeckých a 10 dívčích družstev z celého Středočeského kraje se oběma kutnohorským družstvům dařilo a chlapci i dívky vybojovali v konečném pořadí bronzové medaile.

Celkem se závodů účastnilo 113 chlapců a 149 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Miloslav Říha (20 b.), Michael Udovenko (18 b.) a Jakub Vácha (11 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (22 b.), Julie Kotrbová (17 b.) a Anna Náhlovská (16 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

MILOSLAV ŘÍHA
1. místo 150 m (19,57 s)
2. místo 60 m (8,02 s)

MICHAEL UDOVENKO
1. místo 60 m překážek (9,48 s)
4. místo 60 m (8,19 s)

JAKUB VÁCHA
1. místo kriket (61,64 m)

KRYŠTOF KAMIŠ
2. místo koule (9,38 m)

JAKUB HORÁČEK
5. místo 60 m překážek (10,31 s)

NELA ČÁLKOVÁ
1. místo koule (11,33 m)
1. místo kriket (49,26 m)

JULIE KOTRBOVÁ
1. místo 1 000 m (3:16,91)
5. místo 150 m (21,02 s)

ANNA NÁHLOVSKÁ
2. místo výška (147 cm)
4. místo koule (10,07 m)

SÁRA CIBULKOVÁ
6. místo 60 m (8,84 s)

NELA MOCOVÁ
6. místo výška (138 cm)

ŠTAFETA 4 X 60 M
1. místo (32,01 s) - Miloslav Říha, Michael Udovenko, Richard Středa, Jakub Horáček
3. místo (33,25 s) - Anna Pajerová, Nela Čálková, Julie Kotrbová, Sára Cibulková

Tomáš Kaprálek
AVE_CZ
Reklama
Mladší žáci i žákyně SKP Olympia vybojovali bronz na finále KP družstev!

Mladší žáci i žákyně SKP Olympia vybojovali bronz na finále KP družstev!

18. září 2020

Beroun - V neděli 13. září 2020 se v Berouně uskutečnilo finále krajského přeboru soutěží družstev mladších žáků a mladších žákyň (chlapci a dívky ročníků narození 2007 a 2008), do kterého se díky výborným výsledkům v průběhu letošní sezóny kvalifikovala i obě družstva atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora. V konkurenci nejlepších 9 chlapeckých a 10 dívčích družstev z celého Středočeského kraje se oběma kutnohorským družstvům dařilo a chlapci i dívky vybojovali v konečném pořadí bronzové medaile.

Celkem se závodů účastnilo 113 chlapců a 149 dívek, mezi nimi nejvíce bodů pro SKP Olympia Kutná Hora získali Miloslav Říha (20 b.), Michael Udovenko (18 b.) a Jakub Vácha (11 b.) v chlapeckém družstvu, mezi dívkami pak Nela Čálková (22 b.), Julie Kotrbová (17 b.) a Anna Náhlovská (16 b.).

Umístění kutnohorských závodníků mezi prvními 6 v jednotlivých disciplínách:

MILOSLAV ŘÍHA
1. místo 150 m (19,57 s)
2. místo 60 m (8,02 s)

MICHAEL UDOVENKO
1. místo 60 m překážek (9,48 s)
4. místo 60 m (8,19 s)

JAKUB VÁCHA
1. místo kriket (61,64 m)

KRYŠTOF KAMIŠ
2. místo koule (9,38 m)

JAKUB HORÁČEK
5. místo 60 m překážek (10,31 s)

NELA ČÁLKOVÁ
1. místo koule (11,33 m)
1. místo kriket (49,26 m)

JULIE KOTRBOVÁ
1. místo 1 000 m (3:16,91)
5. místo 150 m (21,02 s)

ANNA NÁHLOVSKÁ
2. místo výška (147 cm)
4. místo koule (10,07 m)

SÁRA CIBULKOVÁ
6. místo 60 m (8,84 s)

NELA MOCOVÁ
6. místo výška (138 cm)

ŠTAFETA 4 X 60 M
1. místo (32,01 s) - Miloslav Říha, Michael Udovenko, Richard Středa, Jakub Horáček
3. místo (33,25 s) - Anna Pajerová, Nela Čálková, Julie Kotrbová, Sára Cibulková

Tomáš Kaprálek