Mladší žák Vojta Kosina v turnaji mladých nadějí vybojoval čtvrté místo

7. březen 2011, 12:39
(aktualizováno: 7. březen 2011, 12:39)

Kutná Hora - Za účasti sedmdesáti startujících se v neděli uskutečnil v kutnohorské kuželně 6. turnaj Poháru mladých nadějí.

Prim hráli nejmladší kuželkáři - bez vymezení kategorií nejlepšího výkonu dosáhl mladší žák Daniel Aujezdský z KK Loko Tábor - 287 poražených kuželek, na druhém místě o pouhé dvě kuželky se umístila mladší žákyně Tereza Chlumská z SK Kosmonosy, o další dvě kuželky pak na třetím místě skončil starší žák Filip Bajer ze stejného oddílu SK Kosmonosy a na čtvrtém místě výkonem 269 poražených kuželek se umístil opět mladší žák - kutnohorský Vojta Kosina. Další náš zástupce Kryštof Hartman obsadil v kategorii mladších žáků z celkového počtu dvaceti startujících 12.místo.

V kategorii starších dívek byla nejlepší Tereza Buďová z TJ Nového Města na Moravě výkonem 257 poražených kuželek. Svého premiérového vystoupení v dresu TJ Sparta Kutná Hora se naše Karolína Helceletová a Daniela Dolejší zhostily velmi úspěšně a z celkového počtu 19 startujících se umístily na velmi hezkém 8. a 9. místě.

"Děkujeme všem zúčastněným hráčům za předvedené výkony a za napínavou podívanou, členům pořadatelského oddílu za přípravu kuželny na tuto soutěž a za bezchybnou organizaci, rozhodčím za perfektní řízení soutěže a těšíme se na další sportovní akce na naší kuželně," uvedl předseda oddílu kuželek TJ Sparta Kutná Hora Jiří Halfar.

Bližší podrobnosti o Poháru mladých nadějí můžete získat na webových stránkách www.pmn.kuzelky.cz a www.kuzelkykh.iprostor.cz.