Starkl_nabidka_prace
Reklama

Petr Betuštiak ubránil první místo před Milanem Čakovským a Zdeňkem Jiráskem!

7. únor 2018, 08:31

Uhlířské Janovice - Ve víkendovém turnaji regionálního poháru stolních tenistů, který se odehrál v Uhlířských Janovicích, zvítězil Petr Betuštiak (ST Benešov), před Milanem Čakovským (Sokol Starkoč), Zdeňkem Jiráskem (Sokol Čáslav) a Martinem Janečkem (Sokol Starkoč).

Petr Betuštiak si tak upevnil první příčku průběžného pořadí regionálního poháru po třech turnajích. Za ním figurují tři čáslavští hráči Jan Lövl, Miroslav Cyrus a Tomáš Beran.

Pořadí třetího turnaje RP dospělých

  Jméno Oddíl Bodů Bonus
1. Betuštiak Petr Stolní tenis Benešov 325 +39
2. Čakovský Milan Sokol Starkoč 285 +14
3. Jirásek Zdeněk Sokol Čáslav 225 +10
4. Janeček Martin Sokol Starkoč 210 +20
5. Lövl Jan Sokol Čáslav 205 +9
6. Dohnal Jaroslav ST Benešov 205  
7. Švarc Ondřej Sokol Kutná Hora 200 +3
8. Širák Daniel Sokol Čáslav 165  
9. Dusil Filip Sokol Kutná Hora 145 +3
10. Beran Tomáš Sokol Čáslav 145  
11. Buriánek Daniel Sokol Týnec n.L. 140  
12. Cyrus Miroslav Sokol Čáslav 130  
12. Liška Josef Sokol Močovice 130  
12. Švarc Petr Sokol Uhlířské Janovice 130  
15. Hrazdíra Jiří Stolní tenis Benešov 125  
15. Váša Jan Sokol Uhlířské Janovice 125  
17. Nádvorník Štěpán Stolní tenis Benešov 120 +10
18. Vyhnánek Jakub ST Býchory 100  
19. Salák Alois Sokol Starý Kolín 80  
20. Beran Stanislav Sokol Čáslav 65  
21. Filip Marek ST Býchory 45  
22. Fejfar Václav ST Býchory 40  
22. Kolman Leon Sokol Kutná Hora 40  
24. Vlasák Ota Sokol Uhlířské Janovice 35  
25. Líska Filip Sokol Čáslav 25  
26. Pufler Václav Sokol Uhlířské Janovice 20  
27. Pánek Daniel Sokol Starý Kolín 15  
27. Dlabal Jan SKK Hlízov 15  
27. Marián Libor SKK Hlízov 15  
30. Cincibus Milan ml. Sokol Týnec nad Labem 5  

 

Průběžné pořadí po třech turnajích

  Jméno Oddíl 1. 2. 3. 4. Celkem
1. Betuštiak Petr Stolní tenis Benešov 295 268 364   927
2. Lövl Jan Sokol Čáslav 370 254 214   838
3. Cyrus Miroslav Sokol Čáslav 240 185 130   555
4. Beran Tomáš Sokol Čáslav 190 190 145   525
5. Šturc Jiří Stolní tenis Benešov 168 306 0   474
6. Dusil Filip Sokol Kutná Hora 173 110 148   431
7. Jirásek Zdeněk Sokol Čáslav 180 0 235   415
8. Švarc Petr Sokol Uhl. Janovice 130 130 130   390
9. Váša Jan Sokol Uhl. Janovice 133 130 125   388
10. Švarc Ondřej Sokol Kutná Hora 0 181 203   384
11. Hrazdíra Jiří Stolní tenis Benešov 130 125 125   380
12. Číž Josef Sokol Uhl. Janovice 185 188 0   373
13. Nevřela Daniel SKC Zruč n.Sázavou 0 368 0   368
14. Janeček Martin Sokol Starkoč 0 130 230   360
15. Salák Alois Sokol Starý Kolín 133 140 80   353
16. Nádvorník Štěpán Stolní tenis Benešov 205 0 130   335
17. Kolman Leon Sokol Kutná Hora 135 135 40   310
18. Čakovský Milan Sokol Starkoč 0 0 299   299
19. Širák Daniel Sokol Čáslav 0 125 165   290
20. Dolejš Martin Stolní tenis Kolín 145 145 0   290
21. Buriánek Daniel Sokol Týnec n.L. 148 0 140   288
22. Dohnal Jaroslav Stolní tenis Benešov 0 0 205   205
23. Liška Josef Sokol Močovice 0 65 130   195
24. Beran Stanislav Sokol Čáslav 45 75 65   185
25. Cincibus Milan st. Sokol Týnec n.L. 125 50 0   175
26. Líska Filip Sokol Kutná Hora 0 140 25   165
27. Vyhnánek Jakub ST Býchory 35 0 100   135
28. Cincibus Milan ml. Sokol Týnec n.L. 100 20 5   125
29. Hnízdo Petr Sokol Močovice 80 0 0   80
29. Kepka Jaroslav ml. Sokol Malešov 80 0 0   80
31. Čížová Tereza Sokol Uhl. Janovice 20 45 0   65
32. Buriánek Vladislav Sokol Týnec n.L. 50 0 0   50
33. Filip Marek ST Býchory 0 0 45   45
33. Munkhjargal Yadamsuren Sokol Kutná Hora 45 0 0   45
35. Marián Libor SKK Hlízov 15 15 15   45
36. Fejfar Václav ST Býchory 0 0 40   40
36. Sytař Dan Sokol Kutná Hora 0 40 0   40
38. Jarolím Jakub KST Týnec n.Sáz. 20 20 0   40
39. Dytrych Vladimír SKK Hlízov 0 35 0   35
39. Vlasák Ota Sokol Uhl. Janovice 0 0 35   35
41. Freund Jiří Olympia K. Hora 15 15 0   30
41. Dlabal Jan SKK Hlízov 15 0 15   30
43. Kačírek David Olympia K. Hora 0 25 0   25
43. Novotný Luboš Sokol Močovice 25 0 0   25
43. Kepka Jaroslav Sokol Malešov 25 0 0   25
46. Křenovský Štěpán Sokol Kutná Hora 0 20 0   20
46. Pufler Václav Sokol Uhl. Janovice 0 0 20   20
48. Veselý Jan Sokol Kutná Hora 0 15 0   15
48. Čakovský Michal Sokol Starkoč 0 15 0   15
48. Nešpor Miroslav Sokol Uhl. Janovice 15 0 0   15
48. Pánek Daniel Sokol Starý Kolín 0 0 15   15

 

Foto Alois Salák
Galerie
Předchozí Následující
vv auto
Reklama
AVE_CZ
Reklama
Petr Betuštiak ubránil první místo před Milanem Čakovským a Zdeňkem Jiráskem!

Petr Betuštiak ubránil první místo před Milanem Čakovským a Zdeňkem Jiráskem!

7. únor 2018

Uhlířské Janovice - Ve víkendovém turnaji regionálního poháru stolních tenistů, který se odehrál v Uhlířských Janovicích, zvítězil Petr Betuštiak (ST Benešov), před Milanem Čakovským (Sokol Starkoč), Zdeňkem Jiráskem (Sokol Čáslav) a Martinem Janečkem (Sokol Starkoč).

Petr Betuštiak si tak upevnil první příčku průběžného pořadí regionálního poháru po třech turnajích. Za ním figurují tři čáslavští hráči Jan Lövl, Miroslav Cyrus a Tomáš Beran.

Pořadí třetího turnaje RP dospělých

  Jméno Oddíl Bodů Bonus
1. Betuštiak Petr Stolní tenis Benešov 325 +39
2. Čakovský Milan Sokol Starkoč 285 +14
3. Jirásek Zdeněk Sokol Čáslav 225 +10
4. Janeček Martin Sokol Starkoč 210 +20
5. Lövl Jan Sokol Čáslav 205 +9
6. Dohnal Jaroslav ST Benešov 205  
7. Švarc Ondřej Sokol Kutná Hora 200 +3
8. Širák Daniel Sokol Čáslav 165  
9. Dusil Filip Sokol Kutná Hora 145 +3
10. Beran Tomáš Sokol Čáslav 145  
11. Buriánek Daniel Sokol Týnec n.L. 140  
12. Cyrus Miroslav Sokol Čáslav 130  
12. Liška Josef Sokol Močovice 130  
12. Švarc Petr Sokol Uhlířské Janovice 130  
15. Hrazdíra Jiří Stolní tenis Benešov 125  
15. Váša Jan Sokol Uhlířské Janovice 125  
17. Nádvorník Štěpán Stolní tenis Benešov 120 +10
18. Vyhnánek Jakub ST Býchory 100  
19. Salák Alois Sokol Starý Kolín 80  
20. Beran Stanislav Sokol Čáslav 65  
21. Filip Marek ST Býchory 45  
22. Fejfar Václav ST Býchory 40  
22. Kolman Leon Sokol Kutná Hora 40  
24. Vlasák Ota Sokol Uhlířské Janovice 35  
25. Líska Filip Sokol Čáslav 25  
26. Pufler Václav Sokol Uhlířské Janovice 20  
27. Pánek Daniel Sokol Starý Kolín 15  
27. Dlabal Jan SKK Hlízov 15  
27. Marián Libor SKK Hlízov 15  
30. Cincibus Milan ml. Sokol Týnec nad Labem 5  

 

Průběžné pořadí po třech turnajích

  Jméno Oddíl 1. 2. 3. 4. Celkem
1. Betuštiak Petr Stolní tenis Benešov 295 268 364   927
2. Lövl Jan Sokol Čáslav 370 254 214   838
3. Cyrus Miroslav Sokol Čáslav 240 185 130   555
4. Beran Tomáš Sokol Čáslav 190 190 145   525
5. Šturc Jiří Stolní tenis Benešov 168 306 0   474
6. Dusil Filip Sokol Kutná Hora 173 110 148   431
7. Jirásek Zdeněk Sokol Čáslav 180 0 235   415
8. Švarc Petr Sokol Uhl. Janovice 130 130 130   390
9. Váša Jan Sokol Uhl. Janovice 133 130 125   388
10. Švarc Ondřej Sokol Kutná Hora 0 181 203   384
11. Hrazdíra Jiří Stolní tenis Benešov 130 125 125   380
12. Číž Josef Sokol Uhl. Janovice 185 188 0   373
13. Nevřela Daniel SKC Zruč n.Sázavou 0 368 0   368
14. Janeček Martin Sokol Starkoč 0 130 230   360
15. Salák Alois Sokol Starý Kolín 133 140 80   353
16. Nádvorník Štěpán Stolní tenis Benešov 205 0 130   335
17. Kolman Leon Sokol Kutná Hora 135 135 40   310
18. Čakovský Milan Sokol Starkoč 0 0 299   299
19. Širák Daniel Sokol Čáslav 0 125 165   290
20. Dolejš Martin Stolní tenis Kolín 145 145 0   290
21. Buriánek Daniel Sokol Týnec n.L. 148 0 140   288
22. Dohnal Jaroslav Stolní tenis Benešov 0 0 205   205
23. Liška Josef Sokol Močovice 0 65 130   195
24. Beran Stanislav Sokol Čáslav 45 75 65   185
25. Cincibus Milan st. Sokol Týnec n.L. 125 50 0   175
26. Líska Filip Sokol Kutná Hora 0 140 25   165
27. Vyhnánek Jakub ST Býchory 35 0 100   135
28. Cincibus Milan ml. Sokol Týnec n.L. 100 20 5   125
29. Hnízdo Petr Sokol Močovice 80 0 0   80
29. Kepka Jaroslav ml. Sokol Malešov 80 0 0   80
31. Čížová Tereza Sokol Uhl. Janovice 20 45 0   65
32. Buriánek Vladislav Sokol Týnec n.L. 50 0 0   50
33. Filip Marek ST Býchory 0 0 45   45
33. Munkhjargal Yadamsuren Sokol Kutná Hora 45 0 0   45
35. Marián Libor SKK Hlízov 15 15 15   45
36. Fejfar Václav ST Býchory 0 0 40   40
36. Sytař Dan Sokol Kutná Hora 0 40 0   40
38. Jarolím Jakub KST Týnec n.Sáz. 20 20 0   40
39. Dytrych Vladimír SKK Hlízov 0 35 0   35
39. Vlasák Ota Sokol Uhl. Janovice 0 0 35   35
41. Freund Jiří Olympia K. Hora 15 15 0   30
41. Dlabal Jan SKK Hlízov 15 0 15   30
43. Kačírek David Olympia K. Hora 0 25 0   25
43. Novotný Luboš Sokol Močovice 25 0 0   25
43. Kepka Jaroslav Sokol Malešov 25 0 0   25
46. Křenovský Štěpán Sokol Kutná Hora 0 20 0   20
46. Pufler Václav Sokol Uhl. Janovice 0 0 20   20
48. Veselý Jan Sokol Kutná Hora 0 15 0   15
48. Čakovský Michal Sokol Starkoč 0 15 0   15
48. Nešpor Miroslav Sokol Uhl. Janovice 15 0 0   15
48. Pánek Daniel Sokol Starý Kolín 0 0 15   15

 

Foto Alois Salák
Prohlédnout galerii