vv auto
Reklama

Plný počet bodů mají po třech závodech Veronika Kňourková, Sebastián Boss, Pavla Zopková a Jiří Marek!

27. červen 2020, 01:29

Kutná Hora - Cyklisté se v pátek odpoledne postavili na start třetího závodu série Talent Bike 2020. Tentokrát se jelo na motokárové trati v Kutné Hoře!

Výsledky 3. závodu

Odstrkovadla:
1. Soukup Jan (2017 - 0:59:56)
2. Krutský Daniel (2016 - 1:15:26)
3. Kňourek Jan (2018, Talent Bike - 2:24:15)
4. Horák Jonáš (2018 - 2:29:32)
5. Jansa Timotei (2018 - DNS)

Kluci, Holky 5 - 6 let:
1. Trčka Jan (2014, Talent Bike - 1:22:30)
2. Horák Jakub (2014 - 1:31:33)
3. Honus Max (2015 - 1:32:22)
4. Adámek Martin (2014 - 1:34:15)
5. Jansa Eliáš (2016 - 1:44:05)
6. Rišian Josef (2015 - 1:47:45)
7. Šulc Vít (2016 - 2:16:22)

1. Šulcová Vendula (2014 - 1:38:12)
2. Říhová Aneta (2016 - 2:16:12)
3. Slavíčková Žofie (2015 - DNF)

Kluci 7 - 8 let:
1. Benda Stanislav (2012, Expres CZ - Tufo Team - 2:17:30)
2. Bubeník Lukáš (2013, Expres CZ - Tufo Team - 2:23:12)
3. Dědourek Lukáš (2012 - 2:31:22

Holky 7 - 8 let:
1. Kňourková Veronika (2012, Talent Bike - 2:13:22)
2. Hannay Kateřina (2012 - 2:14:05)
3. Krososková Viktorie (2012 - 2:14:25)

Kluci 9 - 11 let:
1. Boss Sebastián (2009, Talent Bike - 3:12:44)
2. Havránek David (2010, Talent Bike - 3:14:25)
3. Marek Václav (2010 - 3:15:25)
4. Trčka Adam (2010, Talent Bike - 3:27:22)

Holky 9 - 11 let:
1. Zopková Pavla (2011, Talent Bike - 2:18:33)

Starší žáci:
1. Marek Jiří (2007 - 3:27:15)
2. Březina Filip (2007 - 3:32:22)
3. Zopka Jan (2007, Talent Bike - - 1 kolo)

Průběžné výsledky po třech závodech

Odstrkovadla:
1. Kňourek Jan (2018, Talent Bike - 45 bodů)
2. Horák Jonáš (2018 - 34 bodů)
3. Dobrý Šimon (2017 - 20 bodů)
4. Janza Timotei (2018 - 18 bodů)
5. Soukup Jan (2017 - 20 bodů)
6. Krutský Daniel (2016 - 15 bodů)
7. Ostrihoňová Rozárie (2017 - 9 bodů)

Kluci, Holky 5 - 6 let:
1. Horák Jakub (2014 - 50 bodů)
2. Trčka Jan (2014, Talent Bike - 40 bodů)
3. Adámek Martin (2014 - 30 bodů)
4. Jansa Eliáš (2016 - 15 bodů)
5. Honus Max (2015 - 10 bodů)
6. Machalický Pavel (2013, J.M. Moto - 10 bodů)
7. Machalický Petr (2015, J.M. Moto - 8 bodů)
8. Rišian Josef (2015 - 7 bodů)
9. Šulc Vít (2016 - 6 bodů)

1. Šulcová Vendula (2014 - 20 bodů)
2. Murasová Viktorie (2015, Talent Bike - 20 bodů)
3. Říhová Aneta (2016 - 15 bodů)
4. Slavíčková Žofie (2015 - 10 bodů)

Kluci 7 - 8 let:
1 Benda Stanislav (2012, Expres CZ - Tufo - 40 bodů)
2. Bubeník Lukáš (2013, Expres CZ - Tufo - 30 bodů)
3. Trojan Matyáš (2012, Talent Bike - 30 bodů)
4. Dědourek Lukáš (2012 - 28 bodů)
5. Muras Nikola (2013, Talent Bike - 24 bodů)

Holky 7 - 8 let:
1. Kňourková Veronika (2012, Talent Bike - 60 bodů)
2. Krososková Viktorie (2012 - 25 bodů)
3. Hannay Kateřina (2012 - 15 bodů)
3. Ostrihoňová Amalie (2012 - 15 bodů)

Kluci 9 - 11 let:
1. Boss Sebastián (2009, Talent Bike - 60 bodů)
2. Marek Václav (2010 - 40 bodů)
3. Havránek David (2009, Talent Bike - 35 bodů)
4. Rajsík Václav (2010, Amatéři z Chotusic - 18 bodů)
5. Trčka Adam (2011, Talent Bike - 17 bodů)

Holky 9 - 11 let:
1. Zopková Pavla (2011, Talent Bike - 60)

Starší žáci:
1. Marek Jiří (2007 - 60 bodů)
2. Zopka Jan (2007, Talent Bike - 40 bodů)
3 Březina Filip (2007 - 15 bodů)

Kadetky:
1. Radová Karolína (2007, KC Kutná Hora - 40 bodů)
2. Brůžková Pavlína (2007, KC Kutná Hora - 30 bodů)
3. Pecoldová Lucie (2005, Amatéři z Chotusic - 10 bodů)
4. Čermáková Veronika (2006,  KC Kutná Hora - 10 bodů)
5. Rajsiková Klára (2007, Amatéři z Chotusic - 9 bodů)

Kadeti:
1. Jiroušek Miroslav (2011, KC Kutná Hora - 40 bodů)

Muži:
1. Rada Jan (1977, KC Kutná Hora - 30 bodů)
2. Horák Jakub (1984 - 25 bodů)
3. Kavalír Jakub (1993, KC Kutná Hora - 20 bodů)
4. Kňourek Josef (1986, Talent Bike - 16 bodů)
5. Benda Pavel (1968, Expres CZ - 15 bodů)
6. Rajsik Jaroslav (1975, Amatéři z Chotusic - 12 bodů)
7. Čermák Richard (1980, KC Kutná Hora - 9 bodů)
8. Jestříbek Tomáš (1970, Talent Bike - 8)
9. Hanzel Petr Ing. (1986, Talent Bike - 8 bodů)
10. Marek David (1975, KC Kutná Hora - 7  bodů)
11. Novák Pepe Josef (1972, Talent Bike - 5 bodů)

tz, res
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Plný počet bodů mají po třech závodech Veronika Kňourková, Sebastián Boss, Pavla Zopková a Jiří Marek!

Plný počet bodů mají po třech závodech Veronika Kňourková, Sebastián Boss, Pavla Zopková a Jiří Marek!

27. červen 2020

Kutná Hora - Cyklisté se v pátek odpoledne postavili na start třetího závodu série Talent Bike 2020. Tentokrát se jelo na motokárové trati v Kutné Hoře!

Výsledky 3. závodu

Odstrkovadla:
1. Soukup Jan (2017 - 0:59:56)
2. Krutský Daniel (2016 - 1:15:26)
3. Kňourek Jan (2018, Talent Bike - 2:24:15)
4. Horák Jonáš (2018 - 2:29:32)
5. Jansa Timotei (2018 - DNS)

Kluci, Holky 5 - 6 let:
1. Trčka Jan (2014, Talent Bike - 1:22:30)
2. Horák Jakub (2014 - 1:31:33)
3. Honus Max (2015 - 1:32:22)
4. Adámek Martin (2014 - 1:34:15)
5. Jansa Eliáš (2016 - 1:44:05)
6. Rišian Josef (2015 - 1:47:45)
7. Šulc Vít (2016 - 2:16:22)

1. Šulcová Vendula (2014 - 1:38:12)
2. Říhová Aneta (2016 - 2:16:12)
3. Slavíčková Žofie (2015 - DNF)

Kluci 7 - 8 let:
1. Benda Stanislav (2012, Expres CZ - Tufo Team - 2:17:30)
2. Bubeník Lukáš (2013, Expres CZ - Tufo Team - 2:23:12)
3. Dědourek Lukáš (2012 - 2:31:22

Holky 7 - 8 let:
1. Kňourková Veronika (2012, Talent Bike - 2:13:22)
2. Hannay Kateřina (2012 - 2:14:05)
3. Krososková Viktorie (2012 - 2:14:25)

Kluci 9 - 11 let:
1. Boss Sebastián (2009, Talent Bike - 3:12:44)
2. Havránek David (2010, Talent Bike - 3:14:25)
3. Marek Václav (2010 - 3:15:25)
4. Trčka Adam (2010, Talent Bike - 3:27:22)

Holky 9 - 11 let:
1. Zopková Pavla (2011, Talent Bike - 2:18:33)

Starší žáci:
1. Marek Jiří (2007 - 3:27:15)
2. Březina Filip (2007 - 3:32:22)
3. Zopka Jan (2007, Talent Bike - - 1 kolo)

Průběžné výsledky po třech závodech

Odstrkovadla:
1. Kňourek Jan (2018, Talent Bike - 45 bodů)
2. Horák Jonáš (2018 - 34 bodů)
3. Dobrý Šimon (2017 - 20 bodů)
4. Janza Timotei (2018 - 18 bodů)
5. Soukup Jan (2017 - 20 bodů)
6. Krutský Daniel (2016 - 15 bodů)
7. Ostrihoňová Rozárie (2017 - 9 bodů)

Kluci, Holky 5 - 6 let:
1. Horák Jakub (2014 - 50 bodů)
2. Trčka Jan (2014, Talent Bike - 40 bodů)
3. Adámek Martin (2014 - 30 bodů)
4. Jansa Eliáš (2016 - 15 bodů)
5. Honus Max (2015 - 10 bodů)
6. Machalický Pavel (2013, J.M. Moto - 10 bodů)
7. Machalický Petr (2015, J.M. Moto - 8 bodů)
8. Rišian Josef (2015 - 7 bodů)
9. Šulc Vít (2016 - 6 bodů)

1. Šulcová Vendula (2014 - 20 bodů)
2. Murasová Viktorie (2015, Talent Bike - 20 bodů)
3. Říhová Aneta (2016 - 15 bodů)
4. Slavíčková Žofie (2015 - 10 bodů)

Kluci 7 - 8 let:
1 Benda Stanislav (2012, Expres CZ - Tufo - 40 bodů)
2. Bubeník Lukáš (2013, Expres CZ - Tufo - 30 bodů)
3. Trojan Matyáš (2012, Talent Bike - 30 bodů)
4. Dědourek Lukáš (2012 - 28 bodů)
5. Muras Nikola (2013, Talent Bike - 24 bodů)

Holky 7 - 8 let:
1. Kňourková Veronika (2012, Talent Bike - 60 bodů)
2. Krososková Viktorie (2012 - 25 bodů)
3. Hannay Kateřina (2012 - 15 bodů)
3. Ostrihoňová Amalie (2012 - 15 bodů)

Kluci 9 - 11 let:
1. Boss Sebastián (2009, Talent Bike - 60 bodů)
2. Marek Václav (2010 - 40 bodů)
3. Havránek David (2009, Talent Bike - 35 bodů)
4. Rajsík Václav (2010, Amatéři z Chotusic - 18 bodů)
5. Trčka Adam (2011, Talent Bike - 17 bodů)

Holky 9 - 11 let:
1. Zopková Pavla (2011, Talent Bike - 60)

Starší žáci:
1. Marek Jiří (2007 - 60 bodů)
2. Zopka Jan (2007, Talent Bike - 40 bodů)
3 Březina Filip (2007 - 15 bodů)

Kadetky:
1. Radová Karolína (2007, KC Kutná Hora - 40 bodů)
2. Brůžková Pavlína (2007, KC Kutná Hora - 30 bodů)
3. Pecoldová Lucie (2005, Amatéři z Chotusic - 10 bodů)
4. Čermáková Veronika (2006,  KC Kutná Hora - 10 bodů)
5. Rajsiková Klára (2007, Amatéři z Chotusic - 9 bodů)

Kadeti:
1. Jiroušek Miroslav (2011, KC Kutná Hora - 40 bodů)

Muži:
1. Rada Jan (1977, KC Kutná Hora - 30 bodů)
2. Horák Jakub (1984 - 25 bodů)
3. Kavalír Jakub (1993, KC Kutná Hora - 20 bodů)
4. Kňourek Josef (1986, Talent Bike - 16 bodů)
5. Benda Pavel (1968, Expres CZ - 15 bodů)
6. Rajsik Jaroslav (1975, Amatéři z Chotusic - 12 bodů)
7. Čermák Richard (1980, KC Kutná Hora - 9 bodů)
8. Jestříbek Tomáš (1970, Talent Bike - 8)
9. Hanzel Petr Ing. (1986, Talent Bike - 8 bodů)
10. Marek David (1975, KC Kutná Hora - 7  bodů)
11. Novák Pepe Josef (1972, Talent Bike - 5 bodů)

tz, res
Prohlédnout galerii