Šestý duatlák CDKH vyhrál Pajer před železňákem Kudrnou

10. duben 2017, 08:12

Kutná Hora - V sobotu 8. dubna 2017 se na Hutích konal šestý ročník duatlonu v režii kutnohorského spolku Club deportivo. Na start se postavilo 17 závodníků, z toho jedna žena.

Hned od začátku šel do popředí Ondra Pajer z Vysočiny, spolu s bratry Kudrnovými a Františkem Tichým z Catus Bike Havlíčkův Brod. Na prvním běhu bohužel vlivem zranění odpadl loňský vítěz Zbyněk Kudrna. Skvělým výkonem dorazil jako první do depa Pajer, následován železným mužem Davidem Kudrnou a známým triatletem z Vysočiny - Františkem Tichým z Catus Bike Havlíčkův Brod.

Velký souboj mezi prvními byl ke sledování na cyklistické části, Kudrna sice dojel po cyklistice jako první, ale Pajer opět skvělým během slavil jako nováček vítězství v čase 1:18:15 právě před starším z bratrů Kudrnů a F. Tichým.

Mezi ženami obhájila snadno loňské vítězství jako jediná žena Michaela Rýzlová.

Příští akci CD*KH je terénní triatlon 3. června 2017 u Velkého rybníku, letos nově se startem a cílem v kempu u Velkého rybníku.